Digimon masters online od gamekinga

Polska gildia w digimon masters online zaprasza szukam graczy do gry digimon masters online odkąd zmienił się wydawca dodali dużo do gry pvp nowe evolucjie mocniejsze i dużo nowości

Wydawca się zmienił? Zaciekawiłeś mnie. Dalej dosłownie połowa ewolucji jest odblokowywana przez Item Shop? Jak populacja? Kiedyś była ogromna mimo, że sam tytuł jest dość niszowy i w ogóle nie reklamowany.

Nawet chciałem sprawdzić, ale nawet nie mogę pobrać klienta, ponieważ muszę być zalogowany. Z kolei zalogować się nie mogę, bo od ok. godziny czekam na mail aktywacyjny… Także jakoś straciłem ochotę by dać tej grze szansę po raz X

Teraz są evolucjie X i tak wydawca się zmienił populacja jest nawet a co do maila to poczekaj przyjdzie napewno i polecam Gmaila jak coś discord będzie założony jak wroce do domu

No właśnie z Gmail korzystam i dał nic…

Edit: w tym momencie dostałem maila, ale gdy chcę potwierdzić maila wywala mi error na ich stronie… XD jutro MOŻE spróbuję jeszcze raz

Polecam grę im więcej ludzi tym lepiej oczywiście może być parę osób by dobrze się bawić
edit https://discord.gg/jzgYSf tutaj macie zaproszenie do discorda

Na jakim serwerze gracie i jakie macie lvl tamerów?

na omegamonie gram bo w sumie najbardziej popularny serv a co tamera to dopiero nowa postac

Jeśli jesteś online możesz podać nick w razie czego pomogę

Majkiotaku

jak psiac na priw xD

zrobie sb nowe konto i postac jak bdz chciał grac wejdz na disco do mnie

Nie używam discorda

No to ts też mogę założyć wsumie ale to więcej osób musi być zaraz będę na grze mam nick Majkxotaku napisz do mnie

up

Odkopuje xD szukam ludzi do gry na omegamonie

jak mowie ja gram ale narazie musze miec przerwe