Dla czego BR (Battle Royale) zyskują taką popularność

Gry typu BR (Battle Royale) zyskują coraz to większą popularność ale czy ktoś zastanawiał się dla czego?
Powodów jest kilkanaście lecz ja opiszę tylko jeden główny:
Pseudo casualizacja rynku gier moba/fps tzn. ustawiane mecze przeważnie kwalifikacyjne gdzie dodaje tobie ludzi https://imgur.com/gallery/kL5GOfL i nic z tym zrobić nie możesz bo cokolwiek nie powiesz np. you have bad build why you don’t buy this … and … bo wyjdziesz na toksycznego.
Dostajesz samolubne małpy które za nic mają team play oni sobie przyszli pomordować, ciul że musisz wykonywać założenia mapy.
Dla tego w tego typu gry jeśli chce się normalnie grać i mieć mecze wyrównane gra się od godziny 22, a w weendy nie grać. Lecz jak ja i wielu innych graczy pracuje nie mogło grać o tej porze kiedy wszyscy “For fun” spali, o tej porze było można zagrać dobre gierki tacy gracze musieli grać w porach od 15 do 22 w czasie największego bydła na serwerach.
Dla tego jak tylko wyszedł Pubg duża liczba graczy którzy grali na serio nie “For fun” zresztą do dzisiaj nie rozumiem tego bydła “I play for fun” grać w grę która jest nastawiona na wygrywanie meczy i nie chcieć ich wygrywać? Przeszła grać tam bo fajnie się gra wygrywając lub przegrywając ale wiedząc “ZROBIŁEM WSZYSTKO ŻEBY WYGRAĆ” resztę wyjaśni wam ta wypowiedź https://forum.mmorpg.org.pl/t/toksycznosc-wszedzie-toksycznosc/102842/28?u=anonim3