Dla nowych

Witam, szukam chętnych do wspólnej zabawy, sam dopiero zaczynam z moba... czemu?

Jakos nie podszedl mi wczesniej tytuł, a z racji tego że sprawdziłem mmorpg.org.pl znów od 1 strony i do czasu gdy wyjdzie albion online nie mam w co graj jakoś najbardziej LOL mnie zatrzymał i postanowiłem poświęcić swój cenny wolny czas na tą grę.

Moji znajomi grają mecze rankingowe więc ja odpadam :) szukam nowych kolegów jak i koleżanek którzy zaczynają i chcą pograć wspólnie bo jak to się nie można wydrzeć na kogoś przez mikrofon ? to smutne :)

Pozdrawiam czekam na kontakt serwer ts mam więc można wspólnie grać

Moj nick: Szkodziuu

Pozdrawiam

Jaki serwer ? Jak Eune to możesz dodać niedawno sobie smerfa zacząłem robić.

Nick Govindam

wyslane zaproszenie :) czekam szukam dalej

mogę na eune się przerzucić. Aktualnie bawię się na euw. Też zacząłem, chociaż z tego co widzę, raczej źle mi nie idzie nawet :).

nick: Ps0tnik

krolikk, dobrze zostan tam he, pomyliłem się gram włąsnie na EUW.

mój nick to szkodziuu

Konto stare i nie byłem pewny, teraz jednak już widze ze to jest konto EUW.

Ja moge ale na eune mam 30 lvl i gram od 1 sezonu ale nie jestem jakiś super a na euw nie mam konta dlatego wbije 30 i gramy

Ah, ok, no to w sumie niepotrzebnie leciałem na eune, żeby wbić ten trzeci poziomek. Co z resztą? Dwóch mistrzów mi podesłało zaproszenie, ale tak to by wychodziło, ze na eune się nie zobaczymy :P

W takim wypadku jeśli ktoś by chciał dodać - xOKSu na euw

Szkodziu - na euw Cię w ogóle nie wyszukuje pod nicknamem, który podałeś.

bo mi juz tutaj wszyscy mieszają faktycznie EUNE .... za dużo tego bez sensu he

teraz tak na 100% europa pólnoc wschód.

Ktoś chętny najlepiej niech wysyła zaproszenia na nick Szkodziuu

sam dopiero mam 7 lvl więc im Ty masz mniejszy tym raźniej będzie grać bo meczy rankingowych nie pogramy :)

Witam, szukam chętnych do wspólnej zabawy, sam dopiero zaczynam z moba... czemu?

Jakos nie podszedl mi wczesniej tytuł, a z racji tego że sprawdziłem mmorpg.org.pl znów od 1 strony i do czasu gdy wyjdzie albion online nie mam w co graj jakoś najbardziej LOL mnie zatrzymał i postanowiłem poświęcić swój cenny wolny czas na tą grę.

Moji znajomi grają mecze rankingowe więc ja odpadam :) szukam nowych kolegów jak i koleżanek którzy zaczynają i chcą pograć wspólnie bo jak to się nie można wydrzeć na kogoś przez mikrofon ? to smutne :)

Pozdrawiam czekam na kontakt serwer ts mam więc można wspólnie grać

Moj nick: Szkodziuu

Pozdrawiam