Dlaczego Mężczyźni grają Kobietami w MMORPG lub odwrotnie ? Zagwostka Życia :D

Czasami jest potraktowane leniwością i chciwością twórców na hajsy za stroje dla kobiecej postaci, np bd zarabia więcej na strojach dla klas kobiecych niż męskich to samo w tera stroje kobiece zwłaszcza dla dziewczynek schodzą lepiej niż dla normalnych nie będę też wspominał mmoshoterach jak fortnite gdzie epic więcej zarabia na strojach dla postaci żeńskich też.

Bardzo proste. Jeżeli mam się gapić często setki godzin na jakąś postać, to zdecydowanie wolę, żeby była to postać żeńska :stuck_out_tongue:

@Nadinterpretator wlasnie zrozumialem dlaczego obrales za cel Kolege Jezusa bo prawde o tobie powiedzial i ciebie to zabolalo. Jestes no lifem i jedyny kontakt z kobieta to masz w swiecie wirtualnym i sie anonizujesz przed monitorem.

2lajki

Proste. Skoro mam patrzeć na tyły mojej postaci przez najbliższe kilka miesięcy to preferuję kobiece kształty :wink:

“anonizować”, że co?!

Yyyy, cycki

walory estetyczne, chociaż jeżeli chodzi o postacie typu warrior czy tank to wole męskich murzynów 10X10 w ogromnych pancerzach. Kwestia imersji i odgrywania postaci xd… jak do taurena nie pasuje rogue tak do niektorych postaci nie dam faceta bo bardziej mi sie widzi dziewczyna i na odwrót "look at czarodziejka z diablo i mnich " czarodziej nope / mniszka? wtF? nie .

Ja po prostu wole patrzeć na ładny tyłek grając z 3ciej osoby. Postacie mężczyzn dość często są mało ciekawe wizualnie (za wyjątkiem For Honor czy WoWa).

osobiscie z dwoch powodow, po pierwsze walory estetyczne czyli wszystko zwiazane z wygladem samej postaci, ubior, zbroje ale takze dzwieki i przede wszystkim voice acting jezeli takowy jest (jako przyklad podam sith inquisitora z swtor oraz mimo ze nie mmo to sheparda z mass effect, w obu przypadkach meski VA jest naprawde solidny ale zenski jest po prostu o stopien wyzej), a po drugie lubie silne zaradne laski ktore biora sprawy w swoje rece i dobrze mi sie odgrywa taka fantazje w grach

Czemu nie patrzycie ekonomicznie na to taki black desert więcej zarabia na strojach dla postaci żeńskich bo większość ludzi znaczy męszczyzn gra kobietami tam nawet tacy bogaci przez mamy kolejną klasę żeńską w korei do tego tanka.

@Labrio
Nie, wybrałem kolegę Jezusa za cel bo on uznał, że każdy kto gra postaciami kobiecymi jest prawiczkiem. To nie jest po prostu prawda więc użyłem jego broni przeciwko niemu, ale widać, że Ciebie zabolało to, że nazwałem ludzi grających mężczyznami w taki, a nie inny sposób.

Próbujesz się dowartościować, tak jak kolega Jezusa, a ja tutaj przyszedłem się z was pośmiać. Nie interesuje mnie czy dotykałeś kobiety czy nie, ale Ciebie najwidoczniej tak bo jesteś zazdrosny, że ktoś mógłby to zrobić kiedy Ty nadal walisz konia do my little pony.

Smutne.

Ja zawsze gram tylko facetami, gram wczuwając się w postać, że niby ja jestem potężnym wojownikiem :smiley:
A “walory estetyczne” to ja mam w domu, narzeczoną.

1lajk

Wybieram żeńskie, ponieważ nie jara mnie oglądanie facetów.
Nie mam potrzeby utożsamiania się z postacią, wolę kreować jej własne życie.
Żona zaś częściej wybiera postacie męskie, przynajmniej jest inaczej.

No to niezły temat wypromowany na Święta :laughing:

Kto tu się wypowiada ? Same dziecioki chyba, jakieś roczniki 2005-2010. Nie macie pojęcia dlaczego tak naprawdę faceci grają kobietami. Wzięło się to z czasów pierwszej tibi w wersji 7. Jak wtedy się grało laską, to się miało przywileje typu: Znalazł się jakiś amant, który obdarowywał nas prezentami, mniej było się narażonym na Pekowanie, Łatwiej można było nawiązać kontakt itp. dlatego ludzie grali laskami, bo w tych starych wersjach tibi o wyglądzie czy genderlock nie było mowy, a już wtedy można było wybierać pomiędzy male a female. Także nie piszcie głupot i wymysłów jak nie znacie historii tego fenomenu :smiley:

Jest to jedna z wielu prawd.
Głównym czynnikiem jednak jest lepsze dopracowanie postaci żeńskich praktycznie od początku mmo do dzisiaj.