Dlaczego Mężczyźni grają Kobietami w MMORPG lub odwrotnie ? Zagwostka Życia :D

Tak jak w temacie ^ - co myslicie ? opiszcie swoje wnioski ! :smiley: Administratorów proszę o wsparcie w sprawie :smiley: Pozdrawiam was serdecznie forumowicze i Wesołych Świąt każdemu kto czyta =) Dużo radości i uśmiechów ! <3 ;*

Dla mnie osobiście miłej dla oka gra się oglądając kobiece biodra i inne atuty niż męskie.

Aczkolwiek myślę że często też może byc to spowodowane genderlock’iem, wyborem profesji ponad płeć.

Było to wałkowane setki, jak nie tysiące razy :

  • walory estetyczne (w przypadku obu płci)
  • genderlock (np BDO, czy soulworker, albo vindictus)
  • klimat (jak ktoś się zaczytywał bądź zagrywał w wiedźmina to ma “wryte” że czarodziejki są z reguły potężniejsze niż magowie)
  • dziwactwa powiązane z danym tytułem (często w grach męskie bądź żeńskie postacie niektórych ras wyglądają w najlepszym przypadku śmiesznie, w najgorszym żałośnie, podczas gdy płeć przeciwna tej rasy już niekoniecznie wygląda paskudnie)
  • roleplay (oj, w gildiach RP zdziwiłbyś się ile postaci mają poszczególne osoby, w tym obu płci)
  • zmęczenie tematu (ile możesz zrobić unikalnych, fajnie wyglądających i podobających się tobie postaci z tego samego określonego i najczęściej małego zestawu fryzur, tatuaży itd? No właśnie. Przy 24 alcie każdemu zachce się jakiejś odmiany)
  • rasiści (są osoby które np w wowie grają tylko orkami. Ba, nawet chyba był kiedyś news o nim - że wbił max lvl wszystkimi klasami obu płci rasy orków)
  • cokolwiek innego przyjdzie komukolwiek do głowy.

Nie wiem czy to aż taki interesujący temat do dyskusji :stuck_out_tongue:

6lajków

u mnie np to jest tak ja bym jednoczył z postacią i poprostu robił swoje ja w grze mmorpg :smiley:

A dlaczego nie :smiley: Dałeś/aś taki wykład że coś w tym zainteresowaniu jest a poprostu chce znać zdanie innych :slight_smile: Pozdrawiam i wesołych :slight_smile:

W sumie jeśli ktoś wczuwa się w grę to może być i tak.

Co ciekawe może dochodzic tu jeszcze jedna opcja którą kolega wyżej pominął, może dlatego że o takich sprawach się nie mówi?

Myślę że znajdą się też osoby które chcą poczuć się ta drugą płcią, lub po prostu utożsamiają się do płci przeciwnej.

jedna z przyczyn to dla korzyści…kobiece postacie w grach maja łatwiej…bo dużo graczy facetów jak widzi nick kobiecy, postać kobiecą to już im się włącza mode “Rycerz na białym koniu ratujący księżniczkę”…mam kilku znajomych którzy na takich pomocnikach sporo rzeczy uzyskali w grze :stuck_out_tongue:

Ja gram kobiecymi postaci tylko dlatego ze mam już to w nawyku…kiedyś postacie męskie w grach były nijakie albo po prostu brzydkie…a babeczki ładne i dopracowane.

2lajki

Ja dla mnie to kwestia wyglądu. Gram zazwyczaj magiem co praktycznie w każdym mmo objawia się tym, że:
1.Muszę nosić lekkie szaty, które w wersji męskiej wyglądają tragicznie (zdecydowanie nie wygląda to jak potężny mag). Za to w wersji kobiecej ubrania te jak najbardziej pasują (większość tego to suknie, które w realnym świecie uważamy za eleganckie)
2.Powiązanie statystyk z rasą, przykładowo większy przyrost hp dla krasnoludów, sprawia, że jako tank wybierzemy właśnie tą rasę. Krasnolud w wersji kobiecej nie prezentuje się zbyt dobrze. Dla maga jest to często elf, który lepiej prezentuje się jako kobieta.

1lajk

Bo nie mają dziewczyn.

3lajki

Większość normalnych facetów dlatego wybiera kobieca postać że po prostu jest miłe dla oka widzieć kobietę. Np dajmy na to że irl jesteś gdzieś na wyspie… Co byś wolał , widzieć stado facetów czy kobiet? ;D I nie ważny już jest ubiór, czy to prawie że roznegliżowana jak w takim B&S czy w jakiejś mega zbroi , wyobraźnia i tak działa a miłe dla oka i ucha faceta jest widziec/słyszeć kobiete, no chyba że jakiś jest homo XD

Dlaczego Mężczyźni grają Kobietami ? Odpowiem na pewnym przykladzie.
Kiedys w telewizji byl taki program przyrodniczy. Bylo stado lwow bez samic wiec czesc lwow zaczelo upodabniac sie do samic i nawet zaczely kopulowac ze soba.

3lajki

G… Prawda z tymi homosiami, chyba tylko nerd mógł wpaść na taki pomysł. Ja prawie nigdy nie gram postaciami żeńskimi, a dlaczego? To tylko zlepek pikseli i nijak ma się moja orientacja do tego. Przeważnie gram postaciami fizycznymi i zbroje na żeńskich postaciach wyglądają jak koszule nocne, albo są tak drobne że nijak to wygląda jak jakiś wojak, na wojny również chodzą głównie mężczyźni i w grze chcę wyglądać jak konkretny Ork wojownik z wyjebanym toporkiem i zbroja którą widzą z daleka, a nie kobitka która np wowie zazwyczaj wygląda jak sierota, a żeby zobaczyć różnice w postaci zoomowac ekran. Nijak działają na mnie ‘kobiece kształty’ w grze.

1lajk

Hmm, w sumie ciekawe zjawisko. Ja pomimo, iż nie specjalnie gustuję w kobietach to wybieram je czasami albo ze wzgledu na gender-lock albo po prostu ze względu na “ładniejsze” modele postaci.
Zarazem wydaje mi się, że mężczyźni/chłopcy grają kobietami możliwie dlatego, iż lubią prezentować siłę w niewinnej postaci. Wydaje mi się, że niektórym umożliwia to wyrażenie kobiecej części siebie (w jakiś tam sposób). Nie twierdzę oczywiście, że dotyczy to każdego.

Pandaren facet wygląda jak kula futra. więc gram Pandarenką.

Lubię też kreować bohaterki. Mocarna pani rycerz lepiej wygląda niż napakowany steryd. Zresztą kiedyś się robiło facetów to teraz odmiana. Tak samo w filmach lubiłem męskich bohaterów, a teraz wolę bohaterki.

Grają kobietami bo to ich jedyna styczność z płcią piękną
A te ich tłumaczenia że na postać kobiecą lepiej się patrzy potwierdzają jedynie to że brakuje im kobiety w realnym życiu dlatego tworzą żeńskie postacie by sobie chociaż w grze na kobietę zerknąć

3lajki

Dobre trollu, mówisz to z własnego doświadczenia jak mniemam, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić abyś ty miał kiedykolwiek styczność z kobietą ^^

Można to odwrócić i powiedzieć, że Ty grasz dopakowanymi męskimi postaciami bo tak naprawdę głęboko w sercu jesteś gejem, ale wstydzisz się tego oznajmić, a więc ukrywasz się przed społeczeństwem i tylko w grach masz możliwość być sobą i patrzeć na piękne umięśnione tyłki facetów którym byś obciągnął z połykiem.

@Nadinterpretator Widze , ze wiesz co mowisz i masz doswiadczenie w polykaniu.

1lajk

dla mnie żeńskie, mają czasami lepszy wygląd equ i sposób interakcji, a nie jak w pewnej grze, wygląda gość jak by narobił w gacie i idzie rozkraczony.

Dokładnie tak, ostatnio właśnie Kolega Jezusa mi połykał więc wiem, że chłopak jest w tym dobry.