Dlaczemu gracie w Diablo?

Jaki macie cel? krótkoterminowy, czy długo? Do czego waszym zdaniem gra prowadzi i gdzie aktualnie postawiła swoje kroki?

Wierzycie w to, że gra da wam zabawy na długie miesiące? Nie męczy was brak możliwości handlowania z innymi graczami? cała ta puszka, w którą was wsadzą w tym miesiącu nie ogranicza was?

Moim zdaniem gra idzie w dobrą stronę, ale czy nie robi też przy okazji kilku kroków w tył? Bo jaki cel będzie miało nasze granie? Ciągłe dążenie do celu po to by raz na tydzień spuścić komuś niesprawiedliwy łomot na pvp?

Co będzie jak już przejdziemy grę 20 razy? Brak handlu za złotówki i za walute w grze moim zdaniem zniszczy długoterminowe plany co do Diabełka.

Już nawet odpuszczając wymiane za walute z gry... przydała by się chociaż możliwość wymiany za złotówy!

Jaki mam cel? Zabijać hordy demonów i innych złych istot by uratować świat przed Diablo :)

Wierze, że gra da mi kolejne kilkaset godzin zabawy.

Co do handlu, to można się teraz skupić na zbieraniu swojego ekwipunku a nie szukaniu okazji do kupna.

Co będzie jak przejdziemy grę 20 razy? Wtedy przejdziemy jeszcze raz i jeszcze raz itd. Jak ktoś lubi tego typu rozgrywkę to będzie grał.

To w dużej mierze zależy od samego gracza, od Twojego fell'ingu gry.

Widzę, że jesteś jedną z tych osób, które narzeka na brak AH. Moim zdaniem (i 3/4 graczy) to było dobre zagranie od strony Blizza, jeżeli chodzi o balans w kwesti *bling bling*

"Trade" pomiędzy postaciami, ma się pojawić, w późniejszym okresie po wyjściu dodatku, tak jak ladder'y pod pvp, albo pve (nie wiem).

Dlaczego gram w Diablo? Co mi się w nim podoba?

Mi podoba się sama otoczka gry (grafika, fabuła, nostalgia poprzednich części uniwersum). Poczucie zdobywania coraz to lepszych przedmiotów i nowego wyglądu. Starcia z coraz to poteżniejszymy monstrami. Ostatnio mogło to być dosyć nudne, bo mieliśmy do zabawy tylko tryb kampanii. Teraz do gry wchodzą "Nephalem Trails", Zlecenia i Tryb Przygodowy.

Tak czy siak, widać że Blizzard robi kroki do przodu, nie do tyłu, poprawiając wszelkie dostępne aspekty gry od fabuły (akt V), po trudność i dodatkowe tryby kończąc.

Dlaczego gram w Diablo?

Bo wbijanie diamentu w LoL'u mnie znudziło, a nowy Dragon Age wychodzi dopiero jesienią. No ale w maju ukaże się Bound by Flame, więc "sajonara diabolo" :D

Gram bo lubię wielogodzinne farmienie i sieczkę z demonami + nikt ze znajomych juz nie gra w Legend of Mir 3. Brak domu aukcyjnego to dla mnie +, z kilku powodów, jednym z nich jest fakt ze ludzie kupowali kasę za $, potem itemy i w 10 min mieli większy dps niż ja po 100h gry. Dodatek wyjdzie, ale tak na prawdę nie wiele się zmienia, dalej będzie farma, farma, farma, taki jest urok tej gry i to najbardziej uwielbiam. Laddery - to jest to na co czekam, trochę rywalizacji się przyda.

Dlaczego? Z sentymentu do Diablo 2 i spędzonych lat na ladderze. Na dodatek nowe rozmaite smaczki które teraz dojdą do d3.

Dlaczego gram w diablo 3 ?

Bo lubię :D. Nie no tak poważnie podoba mi się ogólnie gra , klimat i polski dubbing według mnie jest dobry.

Mam przyjemność z grania że posiedzę trochę i coś osiągne a nie będę siedział 30 min i już full lvl.

Wczoraj nabiłem 60lvl cieszyłem się jak dziecko bo po 2 latach wreście udało mi się na czarodzieju nabić 60lvl i teraz wbijać paragony i czekać na dodatek.

Dobry drop leci z mobów ja przykładowo siedzę co wieczór 2-3h przy diablo i codziennie po 2-3 legendarki dropię i jakoś się nie przemęczam.

Możliwość grania w grupie mimo że Diablo to nie mmo chociaż jest za takie uważane to możliwość grania w grupie i expienie.

Taka jest moja opinia dla mnie Diablo 3 jest Spoko Daje mu Okejkę B)


Bardzo fajny temat. Ja obecnie gram w dwie gry - CS:GO i Diablo III na zmianę. Przy tym zestawie szczerze powiedziawszy mam kompletnie na względzie wszelkie inne premiery gier. A w Diablo gram od blisko 6,7 lat więc mam sentyment do trójki ;) Jaki cel? No myślę, że już odpowiedziałem. Długoterminowy, dodatek już zakupiłem bo wiem że przy tej grze spędze kolejne setki godzin, a zapewne wyjdzie do niej kolejny więc jest hype na granie.


Gra na pewno da nam setki godzin zabawy, a jeszcze jak dojdą laddery to o to nie trzeba będzie się martwić bo regularne restarty tylko będą nakręcać wszystkich do ponownego startu. O system self-found sam walczyłem więc jestem szczęśliwy że handlu nie ma bo szczerze mówiąc irytowało mnie to, gdy ja miałem 600h na koncie wbite a ktoś na czacie zadał oczywiste pytanie dot. gry. Obejrzałem jego profil i po 30h gry miał kilka razy lepsze EQ a to chyba nie o to chodzi. Gra nie nagradzała za spędzony przy niej czas a od czasu 2.0.1 się to zmieniło.


Gra idzie cały czas do przodu, zmienił się dyrektor który miał chorą wizję Diablo. Josh Mosquiera widać, że chce to wszystko naprawić. No i udało mu się to. Czekałem rok na patch 1.0.8 -> 2.0.1 ale było warto. A nadchodzący expansion tylko będzie gwoździem zamykającym szpetną "historię podstawki".


Jaki cel ma granie? To oczywiste, jak to że to nie jest gra dla wszystkich. Chcesz grać po 12h dziennie 7 dni w tygodniu? To nie jest gra dla Ciebie. Takie osoby odpadają pierwsze bo nie ma co się oszukiwać ale Diablo nigdy nie będzie MMO z Eventami, rajdami itp. Nie ma co się oszukiwać - to gra dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować po pracy. Sam pracuje, studiuje i uwierz mi ale po całym dniu nie ma nic lepszego niż zagrać MM w CS:GO z kumplami na TS bądź pozabijać hordy sługusów Diablo. Godzinka, max trzy nie więcej. Takie mam nastawienie do tytułu.


PVP? To nie jest ten tytuł. Nie ma co się oszukiwać. PVP to odnajduje w CS:GO a nie w Diablo, które z założenia jest grą PvE i sami twórcy to przyznają. Nigdy nie byłem wielkim fanem PVP i nie jest mi źle że nie ma porządnie dopracowanego trybu w tej grze - to nie ten tytuł.


Reasumując - Diablo III to gra dla ludzi chcących się zrelaksować, wyrzucono P2W, z mega perspektywą rozwoju.

Czemu? Bo uwielbiam grind. Po prostu lubię patrzeć jak moja postać rośnie w siłę i ubiera się w coraz to nowsze i lepsze przedmioty.

Nie gram.

warn_ico.png
Spam

~Leman

PVP? To nie jest ten tytuł. Nie ma co się oszukiwać. PVP to odnajduje w CS:GO a nie w Diablo, które z założenia jest grą PvE i sami twórcy to przyznają. Nigdy nie byłem wielkim fanem PVP i nie jest mi źle że nie ma porządnie dopracowanego trybu w tej grze - to nie ten tytuł.
widać ze nie gral pvp w d2 ^^

gram na hc ale wkurw* mnie dc i utrata postaci.. jeden choy czy z winy bliza cxzy mojego operatora prawda jest taka ze jak wychodze z gry to postać powinna zrobić to samo ale zamiec ma naje**ane w glowie i dalej 3ma nas 10 sec ehh :D a tak gram i czekam na PvP ktore mi obiecali

Tu nie chodzi o trzymanie nas 10 s ;) bo postać często stoi i z 40s, ale o to, że najczęściej przy dc bez powodu umieramy... nawet jak mapa jest pusta, a my stoimy nic nie robiąć od 30 minut to i tak możemy paść.

Już to przerabiałem i testowałem więc wiem, że postać może zginąć nie tylko z ręki demona :)

widać ze nie gral pvp w d2 ^^ gram na hc ale wkurw* mnie dc i utrata postaci.. jeden choy czy z winy bliza cxzy mojego operatora prawda jest taka ze jak wychodze z gry to postać powinna zrobić to samo ale zamiec ma naje**ane w glowie i dalej 3ma nas 10 sec ehh a tak gram i czekam na PvP ktore mi obiecali

Akurat pvp w d2 grałem głównie hammerem i smiterem na zasadach pcl. Bo wiem że gdyby nie zasady pvp byłoby cały czas bez balansu;-) dlatego dziwię się o te lamenty z brakiem pvp jak liga d3cl działa i funkcjonuje całkiem nieźle;-)

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Bo to dobra, niewymagająca myślenia siekanka. Idealna na przerwę w pracy.

Jaki mam plan 1kkk dps wiem że dodatkiem to możliwe drugi to udreka 6 grać bez urzycia ani jedenej umiejki poza ta na lmb, a tak poważnie to ta gra jest na 3-5 godzin i potem przerwa dułga wtedy sie nie nudzi. też czekam na ladery bo to będzie gra od zera nie masz nic tam ani achiwentów rzemieśnicy mają zerowy level, ty też nie masz shematów nic na laderze. to musze przyznać nowy reżyser dał rade ptchem 2.0.0 wydał na nowo grę można powiedzieć że teraz wyszedł full diablo III a to wcześniej była płatna obt.

A co to są te ladery? :P tak konkretniej prosze!

Taki reset. Postac, ktora grasz obecnie przechodzi na lige legacy i wszyscy zaczynaja od nowa. Przynajmniej tak bylo w dwojce.

I konto jest kompletnie czyste? :D to po grzyba teraz grać... jaki ma to cel?

Dla przyjemności? Dla relaksu? Dla zabawy ze znajomymi?

Zalezy co dokladnie masz na mysli z tym czystym kontem. Postacia, ktora zejdzie z ladderu na lige legacy dalej mozesz grac. Na ladderach jest po prostu... wieksza rywalizacja?

@hajmus

Jedni graja dla relaksu, dla zabawy ze znajomymi, a inni tluka hardcorowo zeby byc lepsi. Ile ludzi tyle gustow =P