Dmg

Witam mam problem mały chodzi o to że mając te same itemy i lvl 79 lvl na path of building pokazuje mi ponad 80k avg dmg a w grze mam 5k avg :frowning: i nwm dlaczego

Tooltip w grze często pokazuje dps źle, raczej się nim nie sugeruj.

problem w tym nie czuc zebym mial duzy dmg

TO nie chodzi o czucie. Każdy build jest inny. Co do DPS w POB - POB przelicza “sukcesywny” dmg z danego skilla. To ze w grze pokazuje ci 5k AVG nie znaczy że tyle masz - AVG a DPS to zupełnie co innego. A do tego niepowiedziałeś jednej podstawy - jaki skill. Bo kiazdy skill działa inaczej i przelicza się w inny sposób.

Przykładowo moja wiedźma na Volitale Dead ma w grze około 32k AVG. Ale po przeliczeniu w POB - wychodzi już kilka set razy więcej - bo POB sumuje totalny damage z tego skila w ten sposób : w grze AVG z jednej kulki a POB liczy z każdje jaką jestem w stanie wykastować - czyli poprawnie. Bo ptzy tym skillu nie liczy się dmg z jednej kulki ale totalny dmg jaki jesteś w stanie zadac.

Next - mój reave / bf. Na tej postaci w grze na pełnym odpale mam z blade flurry około 60tys. w POB po pełnym przeliczeniu i po “uwolnieniu” z max stacków mam 4.7 miliona DPS - na shaper’a.

Kiedyś tłumaczyliśmy to na streamach. POB pokazuje ci “efektywny” dps z danego skilla - przy pełnych odpałach etc po odpowiednim jego skonfigurowaniu. W grze - masz na czysto, bez brania pod uwagę innych rzeczy.

POE nie jest prostą grą. I nie da się tu CZUĆ , tym bardziej że nie wiem jaki masz build, czym grasz, jakie masz itemy / crafty. Bo głównie od tego zależy jaki masz dps.

A dla przykaldu - pewne buildy pod Voidforge’a są tak skonstruowane że w grze skill pokazuje 0dps/0avg ;p a w POB kilka set tysięcy / milionów :stuck_out_tongue: