DN a P2W

Hej.

Dawno nie gralem w DN i chcialbym wrocic.

Ale dwa pytania na wstepie:

- czy rzeczy z IS da sie kupic od jakiegos gracza (pamietam ze wazne byly te jelly ktore zapobiegaly rozwaleniu itemu przy upgrade)

- czy obecnie oplaca sie w ogole wracac (EU podobno zdycha)

Czy ja wiem czy EU zdycha. Ilosc ludzi w godzinach szczytu powoduje lagi. Populacja jest zadowalajaca. Do IS to sie nie wypowiem bo po prostu nie wiem. Mi nigdy IS nie przeszkadzal bo roznice bylo tylko widac na PVE, wiec nie wiem czy to P2W. Myslalem ze P2W to jest cos co daje przewage nad innym graczem w bezposrednim starciu.

Tak, da sie kupowac itemy z IS od innych graczy.

Jak lubisz grę to jak najbardziej, a EU w zadnym wypadku nie zdycha - to są zwykłe oszczerstwa ludzi ktorzy w to najprawdopodobniej nie grali! :D A tak na powaznie to graczy jest dosc duzo, bez problemu sie zbiera party na nesty... z tym że oczywiście jakis healer musi byc na tych trudniejszych i wtedy jest troche gorzej, ale tak zawsze bylo, jest i bedzie w grach mmo :P

Teraz jeszcze otwarli Globala dla europejczykow, nie lepiej bedzie tam grac?

Z racji że Global został otwarty dla wszystkich aż sam wróciłem, i polecam z czystym sercem. Multum osób, gra działa mi znacznie płynniej :) jeden dzień grania i już mam 40lvl :D

Whoa :D Jak będziesz miał gildię - daj znać :)

Global ma wyższy ping i w grze solo i pve da się przeboleć ale pvp odpada.

Gildia "Husaria" Zapraszam, jest już kilka osób.

Jaki global?? O co chodzi?? =D bo nie w temacie. Zawsze grałam na wersji EU i nie grałam już jakiś czas

Z racji że Global został otwarty dla wszystkich aż sam wróciłem, i polecam z czystym sercem. Multum osób, gra działa mi znacznie płynniej  jeden dzień grania i już mam 40lvl 

Podasz linka :D?

@NatsuPLW 1 dzień 40 lvl? Były jakieś zmiany co do expa? Ja pamiętam, że jak w był exp event do 40 lvla to wbicie go zajmowało kilka dni, a potem wbicie lvla to było hardcorowe grindowanie 1 dunga. Teraz naprawdę jest tak łatwo?

Podasz linka :D?

http://us.dragonnest.com Trzymaj:D

@NatsuPLW 1 dzień 40 lvl? Były jakieś zmiany co do expa? Ja pamiętam, że jak w był exp event do 40 lvla to wbicie go zajmowało kilka dni, a potem wbicie lvla to było hardcorowe grindowanie 1 dunga. Teraz naprawdę jest tak łatwo?

Wydaje mi się że tak. Jak przysiądziesz z rana i solidnie pograsz to 40 masz w jeden dzień albo wtedy był jakiś exp event.

Hej.

Dawno nie gralem w DN i chcialbym wrocic.

Ale dwa pytania na wstepie:

- czy rzeczy z IS da sie kupic od jakiegos gracza (pamietam ze wazne byly te jelly ktore zapobiegaly rozwaleniu itemu przy upgrade)

- czy obecnie oplaca sie w ogole wracac (EU podobno zdycha)