DN - problem

Mam ostatnio taki problem z DN, bardzo często występuje dc. Wcześniej się to nie działo, nie mam pojęcia co może to powodować. Przed wprowadzeniem assasina, nie miałem ani jednego dc. Potem też było wszystko ok, ale ostatnie 2 tygodnie zdarza się to cały czas, często nie zdążę nawet wyjść z SH czy skończyć dunga. Jakieś rady, czy pomysły co mogę z tym zrobić.

To niekoniecznie musi być wina serwera. Sprawdź, czy przypadkiem nie zrywa Ci łącza, a zrywać nie musi wcale na długo. Wystarczy krótka, nawet 1-sekundowa przerwa w połączeniu i DN wywala. Włącz sobie jakiś dłuższy film i sprawdź, czy załaduje ci się do końca. Jeśli tak, to niestety wina leży po stronie serwera i właściwie nic nie możesz z tym zrobić. Sam miałem z tym spore problemy, ale opanowałem restartowanie DN'a w takim stopniu, że w mniej niż minutę byłem już z powrotem w grze :D Przynajmniej jeśli chodzi o rajdy, nie jest to tak wielki problem. Gorzej z dungami, bo tam nie da się dołączyć w trakcie :/

Właśnie nie mam z tym problemu, przy oglądaniu filmów, czy ściągnięciu czegoś z goga czy steama nie ma żadnych problemów, tylko ten dn, myślałem że to wina skype, ale i przy wyłączonym skype, steamie i chromie dalej potrafi zgubić połączenie. A bywają dni gdzie wszystko działa gładko, nie rozumiem po prostu czy to ja czy to gra mnie nie lubi. No nic, będę starał się to ogarnąć jakoś.

Sprawdz czy antywirus nie blokuje dna, lub poprostu przeskanuj antywirusem i adware cleanerem. Sprawdz czy masz ustawione w windowsie w dziale oszczedzania energii czy masz opcje że wyłącza wifi w celu oszczedzania energii.

Ciężko powiedzieć czego ci to nagle wystąpiło opisz może dokładnie w jakich momentach wywala, czy to jest wogole crash gry czy disconecected from the server. I czy laguje przed dcekiem czy poprostu wszystko pieknie chodzi i tak jakby bez powodu dc.

Jaki masz system, jaki antywirus.

Dodałem DN do wykluczonych w antyvirusie. W oszczędzaniu nie mam tego włączonego. Mam windows 7, antywirus to avast. A dc mam w losowych momentach, czasem w mieście, czasem przy bossie, czasem w połowie dunga, nie mam wcześniej lagów, tylko w pewnym momencie wszystko przestaje działać, mogę ruszać postacią, tylko nic na to nie reaguje i po jakiejś minucie jest dc.

jaką masz wersje DN ? klient czy steam ? jesli steam to wina steama zazwyczaj :)

przy kliencie czasami patche "źle wchodzą" i potem robi się bajzel z DC, jedyne co możesz zrobić to reinstal

spróbuję przeinstalować, może pomoże

EDIT. wydaje mi się, że dodanie całego folderu dn do wyjątków w avaście i przeinstalowanie z nowej instalki w końcu pomogło, dziękuję wszystkim za pomoc, a temat chyba do zamknięcia :)

Mam ostatnio taki problem z DN, bardzo często występuje dc. Wcześniej się to nie działo, nie mam pojęcia co może to powodować. Przed wprowadzeniem assasina, nie miałem ani jednego dc. Potem też było wszystko ok, ale ostatnie 2 tygodnie zdarza się to cały czas, często nie zdążę nawet wyjść z SH czy skończyć dunga. Jakieś rady, czy pomysły co mogę z tym zrobić.