DN- warto zagrać?

Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć czy warto zagrać w Dragon Nest ?? Dużo gra teraz graczy ?? i czy też grają gracze z polski ?? I jak z IS daje dużą przewagę. ??

Moglibyście podać wady i zalety tej gry ??

Za pomoc dziękuję. :D

Ja ze swojej strony moge powiedziec ze warto :), polaków jest od groma, widzialem minimu 3 gildie polskie. Is w dn nie jest jakis przesadzony, raczej kosmetyczne rzeczy z minimalnymmi bonusami ale prawie nieznaczącymi.

Zalety wg mnie:

- dynamika walki, nigdy sie nie nudzi, juz po 32 lvlu mozna naparzac skilami ze aż milo popatrzec :)

- małe wymagania :),

- no i nie ma p2w

Wady:

- moze malo informacji w grze na temat craftingu albo do czego niektore skladniki sa ale to mozna znalesc na przeroznych stronach

- monotonnosc jesli ktos nie lubi gry typu dungeonówka to moze sie wydawac monotonna,

+1

Również polecam tą grę od siebie, wiele spędzonych godzin za mną, żadnej nie żałuję. :) Ludzi jest ogrom, nawet na Europejskim serwerze, polaków tak samo. Co do item shop'a, są w nim tylko 2 rzeczy wpływające na rozgrywkę, ale można je zakupić od ludzi na AH i nie mają nic do pvp (tam się balansują staty między graczami), a skoro chodzi tylko o bycie silniejszym w dungeonach, to co komu przeszkadza? :P Tymi dwoma itemami są seale (pieczęci) pozwalające na zapieczętowanie przedmiotu, dzięki czemu możemy go wymienić/wystawić na ah i (nie pamiętam nazwy) żelki, które dają protekcję przed zniszczeniem przedmiotu powyżej +6 (jak już wspomniałem, oba itemy można kupić od ludzi na AH, wcale nie drogo).

Zalety:

+Piękne animacje ataków

+Ogółem strasznie efektywne i oczojebne te ataki

+Bardzo dużo klas

+Różnorodne lokacje

+Przyjazne community

+Item shop nie dający żadnej przewagi w grze, poza w/w przedmiotami

Wady:

-Jak w dungeonówkach, z czasem się nudzi

-Wiele nie osiągniesz samemu, nie chodzi tu o same dungeony, a o nesty i inne sprawy tego typu

-Niewielki balans w PvP, są klasy lepsze od innych

-Ograniczenia tygodniowe na nesty (niby to ma sens, ale ciężko znaleźć party jak zdecydujesz się je robić pod koniec tygodnia zamiast na początku)

To chyba tyle.

Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć czy warto zagrać w Dragon Nest ?? Dużo gra teraz graczy ?? i czy też grają gracze z polski ?? I jak z IS daje dużą przewagę. ??

Moglibyście podać wady i zalety tej gry ??

Za pomoc dziękuję. :D