Do gry ze znajomymi

To, że męczy questami to wiem, bo już z cztery razy podchodziłem :smiley: Ale pobieram i może tym razem się wkręcę.
Mówisz, że przy jednej postaci 11 euro? Na keyach są 2 miesiące za 80zł, więc chyba bardziej się opłaca? Czy to jakiś fejk?

Zapewne nie będę jakoś super pomocny, ale tak, większość obecnych na rynku MMORPGów to chłam. Każde albo p2w albo koreanski twór. Z kolei do gry ze znajomymi to polecałbym prędzej jakiś looter shooter. Jest zarówno grind jak i fajny content do gry ze znajomymi. Z popularnych stale rozwijanych to Warframe, a z mniejszym grindem - Destiny 2. Chociaż osobiście urzekł mnie Warframe.
Pozdrawiam.

1lajk

Może coś podobnego do mu online, a graficznie jak metin2. Darmowe.
Tutaj filmy z bossów.

Grindowanie https://youtu.be/-pm6RiCOryQ

A sprawdźcie sb FlyFF Universe, tym bardziej że nie trzeba pobierać, wchodzicie na stronkę logujecie się i gracie

tak mało jest możliwości że bez sensu wymieniać , może po prostu za starzy jesteście na gry, tylko nie rozumiecie że macie już dosyć, jedyne co zostało to sentymenty i pusto we łbie.

Zrozum OP-ie że gry to rozrywka ignorantów, czyli np dzieci, a od ignorancji nie da sie być zadowolonym, i ignorancja raczej rzadko jest drużynowa…