Do jakiego starego MMORPG warto wrócić?

Witam. Do jakiego starego MMORPG (po Polsku) warto wrócić ?
Chodzi mi o takiego który jeszcze żyje, gdzie spotkam nowych graczy.
A może jest ktoś chętny w coś zacząć grać ?

Ojj mało gier starej produkcji miało support języka Polskiego, chyba tylko te polskiej produkcji Margonem.
A tak o ile pamiętam nie było na rynku gier MMORPG z językiem Polskim

RYL ROW Erope www.playrow.eu

Metin2 :slight_smile:

Co to ma znaczyć stare mmorpg? WoW ma 17 lat, FF XIV 11 lat, BDO 7 lat itd.
Nowe mmorpg nie wychodzą jest kilkuletni przestój na rynku, zostały same stare mmorpg możesz wybierać do woli.
Mam nadzieje że pomogłem zostaw like.

1lajk

Legend of mir (serwer Arcadia) sporo ludzi gra miasta są pełne ludzi. Na exp albo bossa zawsze kogoś znajdziesz. Pomoc też można otrzymać.

1lajk

koledze chodzi coś w stylu ryl czyli 2005-2010 takie gry. czyli ryl, guild wars, tym podobne wszytko 2005+.

Może Ragnarok Online? Zza horyzontu wyłania się powoli odświeżona wersja w pełni polskiego serwera (FoczkiRO) :grinning:

Nostale tylko na globalu, wszędzie pełno ludzi

ze starych mmorpg warto wrócić tylko do World of Warcraft ewentualnie Final Fantasy, GW2, reszta albo martwa albo szkoda czasu

z tym że napisałeś “po polsku” więc odpowiedź jest bardzo prosta -> Do żadnego.

Kiedyś było dużo gier po polsku. Aion, Royal Quest, Allods, Runes of Magic, Elsword itd. Tylko dużo polskich serwerów zostało zamkniętych i dystrybutorzy skończyli wsparcie dla języka polskiego. Chyba nadal jest polski Last Chaos, na pewno Metin, ale czy warto tam grać…

Ja się zdziwiłem jak wbiłem w champions of regnum że gra wciąż jest żywa i na froncie stale leją się duże grupy graczy. Polecam obadac na swój klimat, trzeba się trochę przebić przez questy ale te są dość przyjemne jak na tamte lata.

Knights online wciąż jest żywą gra, nawet bardzo żywa, osiąga takie liczby graczy co wiele obecnych nowych mmo

Po pl to niestety ale chyba nie znajdziesz nic, zatop stare mmo to masz : Mu online na private oczywiście, na niektórych privach ponad 2k ludzi, conquer online to samo, Talisman online, nawet od biedy w shaiya można pograć są priv z 300+ ludzi niby nie wiele ale zawsze coś :smiley: po za tym w te stare gry mmo nie trzeba wgl znać języka, kiedys to głownie grind i zbieranie golda, lepsze itemki etc, w conquer to masz nawet autotracka

Zapraszamy na Fly For Fun. Nie jest po Polsku, ale chyba angielski w tych czasach to nie problem… Mushpang, serwer US. Mamy Polską gildie.

Zdziwiłbyś się ^^ ja akurat znam i większość teraz produkcji gram głównie w angielskim bo Polski to już rzadkość.
Mimo że jest nas tak dużo to producentowi nie opłaca się robić pod język Polski.
Podobnie z serialami, mała grupka ludzi tłumaczy seriale, filmy, anime itd gdyby nie oni to cóż pozostaje nauka Angielskiego i innych języków. Świat jest jednak za głupi i każdy ma inny język meh.