Do osób chcących zacząć grać w WoT

Witam.



Jeśli ktoś chce zacząć przygodę z czołgami lub wrócić po długiej przerwie to polecam się do gry w drużynie na zasadzie uczeń + mentor. Osoba grająca ze mną będzie otrzymywała ogromny bonus doświadczenia ( nawet x 3 ). Rekrutami mogą zostać ludzie, którzy nie mają konta w żadnej z gier Wargaming.net, oraz byli gracze, którzy pozostawali przez pewien czas nieaktywni i nie rozegrali żadnej bitwy w ciągu 60 dni przed godziną 1:59 5 czerwca 2015 r. Wszelkie pytania proszę zamieszczać tutaj w temacie a chętnych zapraszam do zostawiania kontaktów do siebie w prywatnej wiadomości.



Wiek najlepiej 18+




Do administracji: zgadzam się na offtop w tym temacie ale dotyczący WoT oczywiście także proszę nie przeprowadzać czystki i z góry dziękuję.

ale ta gra to Crap więc ja się pytam poco w to grać ????

Info: Kolega wyzej otrzyma tank plus tez bonus do expa, trzeba wspominac o wszystkim. I male pytanko do adminow czy to nie podchodzi pod ref link ?

World of Tanks to crap... Nie pograsz bez wydawania kasy, no chyba, że Cię cieszy marnowanie swoich cennych sekund życia na grę, która jest niezłą koparką pieniędzy.

World of Tanks to crap... Nie pograsz bez wydawania kasy, no chyba, że Cię cieszy marnowanie swoich cennych sekund życia na grę, która jest niezłą koparką pieniędzy.

kiedyś oglądałem film dokumentalny o grach online i głównie mowa była właśnie o Wocie i zacytuje jedną z wypowiedzi "World of Tanks To gra pozornie darmowa ale bez wydawania pieniędzy nie ma co grać. Gracze którzy nie wydają kasy są rozrywką dla grupy która stanowi około 20% wszystkich graczy World of Tanks która jest grupą graczy "premium". Twórcy World of Tanks bardzo mocno się starają by zapewnić tej grupie jak najlepszą rozrywkę by ci wydawali jeszcze więcej pieniędzy" trafne i prawdziwe ;)

To że wyzywacie WoT od crapow nie zmieni tego że codziennie gra w nią ponad milion graczy a ten wynik pobija tylko kilka gier. Druga sprawa jeśli ktoś gra aktywnie i dobrze to nic mu nie brakuje, wydawanie kasy tylko przyśpiesza rozwój konta ale w samej walce nie daje przewagi bo wszystko można mieć za walute z gry.

Po trzecie pojawił się darmowy, bezterminowy kod zaproszeniowy dający czołg premium 5 poziomu czyli to co najbardziej brakuje w nowym koncie - zarabiarki, także największy problem darmowego konta został złagodzony i naplyw gotówki jest szybszy.

Sam mam na koncie czolgi premium warte około 500 zł.

I nie, nie kupiłem ich, przynajmniej raz w roku jest okazja do zdobycia za darmo czolgu premium 8 poziomu o wartośc 100zł + więc jak już wspominałem grający aktywnie i dobrze nie potrzebują wydawać kasy.

W grze nie ma ani jednego elementu który w bitwie daje płacącemu przewagę nad niepłacącym, na wszystko można uzbierać hajs w grze, jeśli ktoś dobrze gra to zarabia a jeśli ktoś jest lama to placze na forum że wot jest pay2win itp.
Zakończe moje wypociny czymś co tu pasuje:
Pozdro & poćwicz.

Amunicje premium która praktycznie zawsze wchodzi też kupisz za walutę gry? i nie ona wcale nie daje przewagi w bitwie....

Tak jest dostępna za walute gry od dawna, nawet darmozjada stać żeby wozic kilka pociskow na twardsze cele, darmozjada stać również na to zeby strzelać tylko z amunicji premium jeśli gra na zmiane z czolgiem premium nawet tym darmowym, tzn premiumem zarabia kase na amunicje a tym czolgiem ktory expi z niej strzela :)

Widze wiele osób się wypowiada nie mając zielonego pojęcia o WoT albo są amebami nie potrafiącymi wybrać opcji płacenia za zwykłą walutę ;)

Tak jest dostępna za walute gry od dawna, nawet darmozjada stać żeby wozic kilka pociskow na twardsze cele

To jest nieprawda.

Tzn możesz sobie postrzelać z noobammo, ale w tedy o kupowaniu nowych czołgów możesz zapomnieć. Więc jaka to jest gra?

darmozjada stać również na to zeby strzelać tylko z amunicji premium jeśli gra na zmiane z czolgiem premium nawet tym darmowym, tzn premiumem zarabia a tym ktorym expi strzela

Czyli innymi słowy muszę grać jakimś durnym, niechcianym II-tierowym szajsem premium, żeby mieć równe szanse z płacącymi?

Brzmi sprawiedliwie LOL !

Jako darmowy gracz nie da się już być na plusie z pieniądzmi powyżej 8 Tieru, bo koszty naprawy są takie, że grając 8 Tierem to za rok nazbierasz na 9 Tier, a o 10 to możesz pomarzyć. Nawet jakbyś kupił 10, to nie będzie Cię stać na granie nim.

To jest Free to Play? To jest demo, tylko że długie. Mniejwięcej to samo ma SWTOR, którego też ciężko nazwać grą Free to Play, choć ta nie jest akurat p2w.

WoT jest p2w od zawsze. Kiedyś bardziej teraz tylko trochę mniej.

Powinni popatrzyć na kolegów od World of Warships, bo tam jakoś można robić okręty premium, które nie są OP, a bez premium ammo też, jak widać, da się przeżyć i nikt nie bankrutuje.

War Thunder też daje rady bez premiumów, które są OP. Zarabiają? No zarabiają, a jakoś ich gra nigdy nie była p2w.

Da się? Da się.

To jest nieprawda.Tzn możesz sobie postrzelać z noobammo, ale w tedy o kupowaniu nowych czołgów możesz zapomnieć. Więc jaka to jest gra?Czyli innymi słowy muszę grać jakimś durnym, niechcianym II-tierowym szajsem premium, żeby mieć równe szanse z płacącymi?Brzmi sprawiedliwie LOL !

Trochę wyżej napisalem że za darmo jest premium 5 tieru który zarabia duzo lepiej jak te drugie tiery darmowe. Każdy gracz czy płacący czy nie gra czolgami premium bądź niższymi tierami bo taka już mechanika gry jest że zarabia się innymi czolgami niż te które się rozwija.

War Thunder też daje rady bez premiumów, które są OP. Zarabiają? No zarabiają, a jakoś ich gra nigdy nie była p2w.Da się? Da się.

premium w WT nie są jakoś szczególnie mocniejsze a często ,przez to mają też wyższy rating ,przez co daje cie na mocniejszych przeciwników ,przez co nie czujesz różnicy.

Nie pograsz bez wydawania kasy śmieszne... Graliście kiedyś w Wota w ogóle? Można kupić premium co zwiększa expa, kredyty na bitwę ale złoto nie daje przewagi w samych bitwach. Czołgi premium tez nie są jakieś OP. To że WoT wyciska kasę to fakt, bo słyszałem że Wargaming bo hajsu jak lodu :D Co do pocisków premium pewnie że są lepsze ale tylko na X tierach opłaca się kupować a jak ktoś grał to wie że bardziej opłaca się je kupować za kredyty nawet jak masz w chuu golda.

Przecież wogóle nie są OP bo niby który ? Jedyny premium ktory wywołał gwnoburze to type 59 kilka lat temu ale dostal nerfa i już jest ok, jesli nowe czołgi są troszkę op to szybko są rebalansowane i wszystko wraca do normy, mam 30k bitw na koncie i nigdy nie poczulem że jakiś czolg jest jest OP bo takich nie ma, są tylko kiepscy gracze którzy swoje braki w umiejętnościach tłumaczą tym że przeciwnicy mają op czołgi i walą z golda. Co do pocisków premium to nie slyszalem zeby ktos za gold je kupowal :D

Walka w WoT na wysokich tierach jest tak wymagająca i skomplikowana że wiele osób zwyczajnie nie ogarnia tego intelektualnie, to nie jest sieczka dla bezmózgów którzy myślą że wystarczy trafić zeby zniszczyć, tu trzeba znać budowe pojazdu a dokladnie jego slabe i mocne punkty, liczy się pod jakim kątem jest cel i czy pocisk się nie omknie, jaki pocisk wybrać, unieruchomić pojazd czy naparzać a moze spróbować podpalić itp.

Połowa gimbusów ma problem z policzeniem 2 + 2 x 2 a mieli by grać w gre gdzie trzeba umieć oszacować w sekunde czy strzelić w cieńszy pancerz pod większym kątem a może w grubszy pod mniejszym. Prosze was...

Tu jest wlasnie zaleta WoT, wręcz jest pod tym wzgledem najlepszy ze wszystkich gier bo dzieci w to nie grają, a nawet jak zaczną to szybko odpuszczają i na X tierach zostają tylko starsi. Większość klanów jakie znam ma średnią wieku 30 lat.

Ktoś kto zna tę grę dobrze wie że największymi hejterami WoT są ci którzy w to zaczeli grać ale byli za słabi, nie dawali rady i odpuścili.

Ktoś kto zna tę grę dobrze wie że największymi hejterami WoT są ci którzy w to zaczeli grać ale byli za słabi, nie dawali rady i odpuścili.

Masz rację - jak zobaczyłem ile czasu muszę stracić na uzbieranie i wykup kolejnego czołgu to normalnie stałem się taki słaby, że aż przez przypadek odinstalowałem tą grę.

Masz rację - jak zobaczyłem ile czasu muszę stracić na uzbieranie i wykup kolejnego czołgu to normalnie stałem się taki słaby, że aż przez przypadek odinstalowałem tą grę.

Widzę, że masz jakiś uraz do tej gry bo taki hejt leci cały czas. Pewnie dedasz na starcie no damage i ryczysz :ph34r:

Co do gold ammo powiem tak...jak jesteś noob to i gold ammo ci nie pomoże i jak choć trochę ogarniasz to jest zbędna.... Ja gram sobie na luzie stugiem hetzerem pomimo że mam prawie cała tą linię odblokowaną bo bardzo lubie te czołgi i nie mam jakiegoś zapędu ze muszę mieć wszystkie X tiery odblokowane...

Widzę, że masz jakiś uraz do tej gry bo taki hejt leci cały czas. Pewnie dedasz na starcie no damage i ryczysz

Aż tak źle w życiu nie miałem. Nie mam już czasu na tą grę, na ten system. Według mnie ta gra jest p2w i to cholernie w każdą ze stron. Grasz jako f2p ? - płacisz swoim cennym czasem, którego ta gra potrzebuje mnóstwo od innych. Grasz jako gracz premium? - płacisz gotówką :D Zabawa fajna jest do VI - VII tieru, później staje się na tyle monotonna, że coraz bardziej stajesz się chętny wydać choć część pieniędzy, które zarobiłeś. Jeśli dużo zarabiać to wydawajcie bo granie w tą grę za gotówkę to czysta przyjemność dla obydwu stron :P Dobra koniec zbędnego pisania.

Niestety nie przeczytałem wszystkich komentarzy, ale może to i dobrze....

Nie wiem kto gada głupoty że w WoT-a nie da się grac bez wydania kasy....

Przez dobre 4 lata grałem nie wydając ani złotówki!!!

Pierwszy raz kupiłem sobie w grudni zeszłego roku ( taki świąteczny prezent od siebie dla siebie ) zakupiłem czołg premium, zarabia jedynie lepiej kasę... nic więcej... Czy ma lepsze parametry niż inne czołgi tego samego poziomu i rodzaju? nie.... ba ma gorsze....

Co do tematu, super inicjatywa i mentor i uczeń zyskują na takim układzie, oboje dostają spory bonus.

Witam.



Jeśli ktoś chce zacząć przygodę z czołgami lub wrócić po długiej przerwie to polecam się do gry w drużynie na zasadzie uczeń + mentor. Osoba grająca ze mną będzie otrzymywała ogromny bonus doświadczenia ( nawet x 3 ). Rekrutami mogą zostać ludzie, którzy nie mają konta w żadnej z gier Wargaming.net, oraz byli gracze, którzy pozostawali przez pewien czas nieaktywni i nie rozegrali żadnej bitwy w ciągu 60 dni przed godziną 1:59 5 czerwca 2015 r. Wszelkie pytania proszę zamieszczać tutaj w temacie a chętnych zapraszam do zostawiania kontaktów do siebie w prywatnej wiadomości.



Wiek najlepiej 18+




Do administracji: zgadzam się na offtop w tym temacie ale dotyczący WoT oczywiście także proszę nie przeprowadzać czystki i z góry dziękuję.