Dobre filmy w telewizji

Temat do ostrzegania się przed dobrymi filmami w TV.

Dzisiaj o 23:25 na jedynce "Człowiek z blizną"

Ogladalem czlowieka z blizna na tvp i film zostal zabity przez lektora i srednie tlumaczenie. Polecam, ale tylko wtedy, jesli film widzialo sie juz wczesniej.

20:00 - Na Wspólnej. A tak poważnie to 22:05 Polsat i "Sara". Ach, tam młoda Włodarczyk...

Na TVN polecam środowe wieczory horrory . Jak sama nazwa wskazuje środę o godz : 22 :30 ale czasami się zdarza że o godz : 23: 30 .

@up: lol

Dzisiaj 21:30 TVN "Zakładnik" - chyba jeden z ciekawszych filmów Toma Kruza;

Yang a nie lepiej kupić gazete lub sprawdzić co leci na necie?:P

Jeżeli jednak nie to...

21:50 - Rambo: Pierwsza Krew - rambo ma niezłego skilla w strzelaniu z łuku, np. rozwala czołgi lub helikoptery, a czasami nawet armie liczące całe tysiące. Aa zapomniałem dodać czasami wytrzymuje rażenie pięćdziesięcioma tysiącami volt - po prostu hero!

PS. dowaliłeś ^.^ środowe wieczory horrory xD

Może ten film nie będzie lecieć w TV, ale bardzo polecam, szczególnie starszej młodzieży. http://www.youtube.com/watch?v=HDEklqtw3v0 Buntownik z wyboru.

Świetnie ogarnąłeś ideę tematu Dixell.

failed-cat.jpg

Świetnie ogarnąłeś ideę tematu Dixell.

Dlatego coś napisałem, jeżeli masz z tym jakiś problem, usuń mój wpis. Panie fejlowaty...

Dzisiaj na Comedy Central o 21:00 - Big Lebowsky, genialna i przezabawna komedia braci Coen; Jeden z lepszych filmów ever polecam. ;p

Jutro Kevin sam w domu :) Film obowiązkowy !

Jutro Kevin sam w domu Film obowiązkowy !

crracked nie offtopuj ;]

Ja polecam Pitch Black - sobota 25 grudnia TVP2 godz. 22:00

Świt żywych trupów dziś, a właściwie jutro 00:30 TVP1

"Biali nie potrafią skakać" Jutro, o 22:00 :)

22:45

American Beauty

TVN

Dziś

omomom świetny film;]

A ja oglądam "Avatar" na Canal+ :)

Dziś, Ojciec Chrzestny na Polsacie, 22:00

Co tydzień zaczynając od wczoraj leci seria Alienów na Polsacie.

TVP1 Blow z J. Depp'em g. 22.15 5 lutego 2011