Dobre mmo na ps4 ?

Witam,

jestem od niedawna posiadaczem ps4 slim i jako stary wyjadacz na pc - szukam jakiegoś mmorpg na konsolkę. Czego oczekuje to dobrej zabawy oraz polskiej społeczności (im więcej tym lepiej).

Z niewielkiego wyboru jakim są gry mmorpg wybrałem TERA oraz Neverwinter. Na pc ne byłem zbytnio ich fanem bo neverwinter nie był dla mnie tym co producenci obiecali i o ile pamiętam itemshop robił swoje a wprzypadku tery to wolałem stanowczo RaiderZ pomimo tego, że przewodził nimi gameforge. Odrzuciłem jak na razie teso - mam i grywam na PC oraz FFXIV ze względu na abonament.
Czy możecie się wypowiedzieć coś na temat tych gierek jak to wygląda na konsoli ? Ewentualnie polecić coś co może przeoczyłem.

Chyba udało Ci się w tym poście wymienić wszystkie mmo na ps4 (piszę jako posiadacz PSki ) :wink:

Też próbowałem grać w mmo na mojej, ale koniec końców ogrywam jednak exclusivy i inne single. Teraz kończę gow, potem kupuję spidermana i przygotowuję się na RDR2 na jesieni :slight_smile: Tobie również proponuję to rozwiazanie.

SkyForge jest dość udany, świetna jest ta wersja na PS4, jednak gra ma mało z MMO, nie licząc trybu PVP mało w niej interakcji z innymi graczami.