Dobry grind i mnóstwo lootu

Możesz sprawdzać różne propozycje, ale na pewno nie BDO, nawet nie masz co marnować czasu.

Fakt, gra jest ładna i ma całkiem przyjemne mechaniki grindowania, ale nie ma nic wspólnego z tym co szukasz, bo nie masz tutaj wyboru jeśli chodzi o meta EQ. Tak jak pisali inni, masz do wyboru 2 rodzaje armoru i 2 rodzaje broni, chodziaż finalnie i tak większość sprowadza się do setu Blackstar. Tak czy siak, itemów leci tutaj pierdyliard, połowa z tego to EQ, ale neistety nic nie warte. Już nawet twórcy poszli na ręke i słąby gear nie leci Ci jako gear, tylko stackuje się w skrzynki, żeby Ci eq nie zaśmiecać :smiley:

Także jeśli Ci nie przeszkadza to, że nie masz dużo wyboru to BDO jest spoko, bo, żeby ten meta gear wygrindować i go ulepszyć to się w 1k godzin nie wyrobisz na pewno :smiley:

1lajk

Jak na razie drugie podejcie do POE idzie bardzo dobrze, gra mi się bardzo wkręciła. Myślę, że za pierwszym razem odbiłem się od niej właśnie z powodu skomplikowania, jak to świetnie wyjaśnił @Zhar. Lecę buildem Kay’s Minion Army z poebuilds i gra się bardzo przyjemnie. Szczególnie podoba mi się mechanika z Archnemesis, dodatkowego lootu nigdy za wiele :smile:
Myślę też, że nowy sezon nie będzie aż tak bolesny bo przebić się do endgamu wcale nie jest jakoś ciężko. Szczególnie jeśli będzie się miało trochę doswiadczenia z grą.

Dzięki wszystkim jeszcze raz za propozycje!

@tagalog nie wiem do którego aktu doszedłeś ale w pewnym momencie dobrze ustawić sobie filtr loot’u ponieważ cały ekran potrafi być zasypany :grin:
https://www.filterblade.xyz/
Najlepiej wybrać Regular, filtruje sporo rzeczy które nie koniecznie są pierwszej potrzeby. Można go automatycznie zsynchronizować z grą bądź ściągnąc plik.
W grze Opcje i zakładka UI.

2 rzecz o które zapomniałem wyżej to mechaniki. http://wraeclast.pl/ tutaj są dobrze wyjaśnione “po polskiemu” w zakładce “mechaniki”.

Kay robi fajne buildy dla Witch. Powodzenia w podbijaniu Wraeclast.

1lajk

Warframe.

Stary dobry Lineage 2 na serwerach prywatnych. Polecam server l2reborn, jest on na kronice interlude, lecz z czasem będzie “ulepszany” do nowszych wersji gry. Gra cała opiera się na grindzie i crafcie. Jest multum klas. (ponad 32 jak dobrze pamiętam) Rynek w miastach zapełniony krasnoludami po brzegi z sklepikami i warsztatami do tworzenia przedmiotów. Gra solo jest możliwa aczkolwiek lepiej łączyć się w grupy z ludźmi co też grają solo. Polecam sprawdzić!

Zapewne nie znasz więc przedstawię się - Kamil jestem, mam 29 lat i gram w gry od 6 roku życia

Polecam gierkę Mu Online a dlatego, że po pierwsze jest darmowa, po drugie jest rozwijana od 2000 roku przez firmę Webzen(początkowo K2)
Jest to MMO-H&S (massively multiplayer online haack and slash)
W grze masz ponad 10 klas postaci, zaczynasz z trzema po uzyskaniu odpowiedniego poziomu doswiadczenia postaci odblokowują sie dwie następne, kolejne są w pelni platne.
W grze masz 1400 poziomow, nastepnymi sezonami (updejtami) pewnie wzrosną.
Obecnie na globalu jest sezon16p1 na prywatych juz S17p3 - wina przeciekow z Korei

Jak poszukasz w tematach to znajdziesz moją reklamę discorda polskiej spolecznosci Mu Online :slight_smile: