Doctor Who

To jak, oglądał ktoś ten zacny serial? Osobiście oglądałem prawie wszystkie odcinki , w których grał David Tennant (moim zdaniem grał najlepszego Doktora, btw był 9 czy 10?), kilka wcześniejszych i kilka późniejszych. A jeśli ktoś nie wie o co chodzi - serial sci-fi opowiadający o tajemniczym Doktorze, który podróżuje w czasie i przestrzeni rozwiązując różne zagadki i zazwyczaj ratując świat przed kosmitami. To tak w dużym skrócie ;). Całość ma dosyć tandetne efekty specjalne, ale fabułą i klimatem potrafi wciągnąć, więc serdecznie polecam. Moim zdaniem jeden z lepszych serialów sci-fi.

Zachęcam do dyskusji :).

btw wie ktoś skąd mogę pobrać odcinki z Tennantem na raz? Może być torrent, bez znaczenia. Albo chociaż stronkę, gdzie mogę je obejrzeć bez przeszkód i w przyzwoitej jakości (najlepiej z napisami).

Oglądałem troche odcinków,serial dosyć fajny:D Co do odcinków to najłatwiej z chomika

chomikuj.pl/ddsss/Seriale/Doktor+Who+Lektor+PL

Co do płacenia za transfer,to jak chcesz mogę udostepnić Ci moje konto na chomiku .

Ogladalem online calego Doctor Who czyli cale sezony az do zakonczenia i powiem szczerze ze srednie to jest chociaz niektore odcinki byly spoko. Tardis faja ale ta nowsza Tardis po rozwaleniu jest beznadziejna. Dla mnie tez najlepszym doktorem byl David Tennant a byl on chyba 10 doktorem, bo 11 doktor byl beznadziejny Matt Smith ktory nie nadawal sie do tego. Nie pasowal mi aktor ani jego zachowanie ani jego Amy Pond/River Song.

No i po zniszczeniu starej Tardis i daniu nowej jakos zle mi sie to ogladalo. Ciekawe czy kiedys wznowia ten serial.

Ja za to za najlepszy serial uznaje Stargate: Atlantis, a to moze byc dopiero gdzies 3 wg mojej oceny.

Karthas...chomikuj? Z lektorem? Eh, podziękuję, chyba, że nie będę miał innego wyjścia ;P.

Verthiz, dokładnie. Tennant grał Doktora najlepiej. Hmmm...nowej Tardis chyba nie widziałem, albo nie zwróciłem uwagi. A co do odcinków, to dla mnie najlepsze były te jak najbardziej tajemnicze (ciekawe zagadki, wątki ciągnące się przez kilka odcinków) i horrorowate, np. o "pustych" dzieciach, aniołach (o tak, te były świetne :D ).

Mi się podobał serial leciał kiedyś na Axn sci-fi i na "jedynce". Wszystkich odcinków nie oglądałem niestety oglądałem te pierwsze i te ostatnie

Karthas...chomikuj? Z lektorem? Eh, podziękuję, chyba, że nie będę miał innego wyjścia ;P.Verthiz, dokładnie. Tennant grał Doktora najlepiej. Hmmm...nowej Tardis chyba nie widziałem, albo nie zwróciłem uwagi. A co do odcinków, to dla mnie najlepsze były te jak najbardziej tajemnicze (ciekawe zagadki, wątki ciągnące się przez kilka odcinków) i horrorowate, np. o "pustych" dzieciach, aniołach (o tak, te były świetne ).

@Spoiler: Czytac na wlasna odpowiedzialnosc:

Po odcinku end of time czy jakos tak, chyba wtedy Doctor 10 walczyl z Dalekami(nie pamietam tego dokladnie), a po kilku odcinkach nastepuje rozwalenie Tardis przy ladowaniu albo troszke pozniej. Cale tardis wybucha, a dokladniej doctor 10 wchlania chyba moc tardis by nie wybuchla calkowicie i razem z doctorem przemienia sie w Doctora 11 czyli Matt Smith. I Tardis dostaje nowy wyglad a poznac go mozna po tym ze ma inny mechanizm pompowania ten na srodku. Tardis od doctora 9/10 byla o wiele lepsza. To nastepuje w okolicy zmiany wejsciowki do serialu Doctor Who i wtedy niszczy sie Tardis.

Nie jestem pewien czy czasem Tardis nie rozwalila sie wtedy kiedy została rozmontowana, ale chyba to bylo wczesniej. I jej dusza przeszla na osobe.

W sumie w calej nowej serii jest 3 doctorow, 1 to jakis dziwny, 2 nawet dobry, a 3 to kretyn.

Oczywiscie ponoc bylo wiecej odcinkow i szukalem tego ale chyba nikt nie ma tego co bylo przed serialem Doctor Who... Chodzi mi o to stare niby 10 - 20 minutowe.

Na wikipedii jest wpypis wszystkich doctorow.

super serial

To jak, oglądał ktoś ten zacny serial? Osobiście oglądałem prawie wszystkie odcinki , w których grał David Tennant (moim zdaniem grał najlepszego Doktora, btw był 9 czy 10?), kilka wcześniejszych i kilka późniejszych. A jeśli ktoś nie wie o co chodzi - serial sci-fi opowiadający o tajemniczym Doktorze, który podróżuje w czasie i przestrzeni rozwiązując różne zagadki i zazwyczaj ratując świat przed kosmitami. To tak w dużym skrócie ;). Całość ma dosyć tandetne efekty specjalne, ale fabułą i klimatem potrafi wciągnąć, więc serdecznie polecam. Moim zdaniem jeden z lepszych serialów sci-fi.

Zachęcam do dyskusji :).

btw wie ktoś skąd mogę pobrać odcinki z Tennantem na raz? Może być torrent, bez znaczenia. Albo chociaż stronkę, gdzie mogę je obejrzeć bez przeszkód i w przyzwoitej jakości (najlepiej z napisami).