[Dofus] Czy jest jakaś Polska społeczność?

Witam, tak jak w tytule, mam takie pytanie, czy Dofus posiada jakąś Polską społeczność? Ostatnio zacząłem grać na serwerze Illyazelle, wcześniej trochę pograłem na Echo. Na Echo miałem okazję spotkać kilku Polaków, jednak na Illyazelle jeszcze nie. Stąd moje pytanie - gra może ktoś z tego forum? :slight_smile:

Chcialem zacząc w to grac na premiere tego poke servera, ale kazdego dnia o kazdej godzinie wszystkie servery są full i nie ma nawet kolejki xdd

To są płatne serwery, musisz kupić premkę żeby na nie wejść, dlatego Ci wsykakuje że serwer jest “full”. Sprawdź tu https://www.facebook.com/groups/DofusPL , tam znajdziesz osoby do gry. Ogólnie dobrze wspominam grę, ale z czasem z patch na patch zmieniła tak swój styl rozgrywki i rozwoju postaci, że zrezygnowałem.

Witaj, Tak na ily jest Polskie community. Polecam Gildie(jedyną :D) Afterlife. 100% polska.Możesz zaplikować przez system ingame, spytać na /c czy ktoś jest online i może dodać albo pisać do mnie o ile jestem online (nick : rus-cra )

Jest nas trochę , ale aktualnie większość gra na serverze tymczasowym “pokemonowym”. Sytuacjia wróci do normy za tydzien/może miesiąc :smiley:

Heja, wczoraj w sumie zaaplikowałem do Was :D, jednak myślałem, że w sumie nieaktywna, fajnie, że jednak społeczność żyje ^^

Zapomnij bez gry na 3 acc dofus to nie gra.

3 acc? to bardzo nieoptymalne więc nie wiesz o czynm mówisz.
Albo grasz na 1 konto na normalnym serwerze(ily) albo grasz na 2/4/8 kont na serwerze single-player(echo).
Wszystkie inne możliwości są upośledzone.