Dom aukcyjny

Witam.

Od kilku dni gram w rift F2P i bardzo mi się ta gra spodobała tylko brak dostępu do domu aukcyjnego jest sporym utrudnieniem także mam kilka pytań w związku z tym:

1. Czy jeśli kupię to http://cdkey-master.xir.pl/gry/33-rift.html to będę mogła korzystać z domu aukcyjnego?

2. Gram przez Steam czy to nie sprawi jakiegoś problemu w połączeniu mojego konta F2P z tą standardową wersją gry?

3. Do gry dołączone jest 30 dni abonamentu czy potem będę musiała cały czas go wykupywać żeby móc grać?

4. Czy jak nie wykupię potem abonamentu to stracę dostęp do domu aukcyjnego i innych bonusów które dostaje się przy wykupieniu tej gry?

5. Czy ten link jest bezpieczny grając w wowa korzystałam z keye.pl ale tam aktualnie nie maja tego, a może jest jakieś inne bezpieczne miejsce na zakupienie tego?

Zacznijmy od tego, że Rift nie ma abonamentu, ten klucz zapewne aktywuje tzw. Patrona, który daje takie bajery;

  • Extra Currency: Earn +15% currency (always on).
  • Bonus Experience: 40% XP boost helps you level faster to 60 and beyond.
  • Patron Summons: Instant access to your Banker, Guild Banker, and Trainer.
  • Bonus Tokens: 40% boost to RIFT currencies like Plaques of Achievement (dungeons), Marks of Ascension (raids), Craftsman Marks, and more!
  • Mounted Command: Travel faster with +10% Mount Speed, +25% faster mounting, and -5% chance to be dismounted.
  • Favor & Prestige: 40% boosts to PvP XP and reputation gain.
  • Store Discount: Get 10% off all purchases made with Credits in the RIFT Store.
  • Priority Queue: Move to the front of the line when your shard is full.
  • Notoriety: 40% boost to PvE reputation gain.
  • Loyalty: Earn more veteran rewards the longer you subscribe.
  • Extra Daily Quests: Get +10 to your Daily Quest limit!
  • Artifact Tracking: Reveal artifacts on your minimap for 30 minutes each day!
  • Bonus Loot: Get a free Greenscale’s Supply Crate each week.
  • Marvelous Luck: Get rewarded with an increased chance for Marvelous loot from Supply Crates!
  • Patron Fast Pass: Teleport on the go without a Porticulum (no matter where you are!) once every 30 mins.
  • Weekly bonus charges: Do more with +3 Dungeon/Warfront Charges each week.

Nie widzę tutaj nic o Auction House, więc zgaduję, że zablokowany on jest z innego powodu :P Z jakiego to trudno mi powiedzieć bo jak sama próbowałam zrobić aukcje to też mi wywalał error ale jakoś się temu nie zagłębiłam bardziej, nawet zapomniałam o tym, więc w tej kwestii ci bardziej nie pomogę.

Wydaje mi się, że to ograniczenie pewnie jest nałożone na podstawie poziomu postaci (aby nie było spambotów)

Zerknij w grze czy nie potrzeba 1500 Loyality Points by odblokować AH . W najnowszym dodatku niestety nie wiem czy zaszły jakieś zmiany .

Dokładnie chodzi o lojalność wbicie poziomu domu aukcyjnego kosztuje ponad 20zl czyli więcej niż podstawowa wersja gry dlatego zastanawiam się po prostu nad kupnem gry stad te pytania.

Hmm, powiem wam ze pierwsze slysze o tym by AH byl w rifcie zablokowany... Chyba ze od np 20 lvl jest ;)

EDIT:/// juz wiem czemu, bo ja do 30-40 lvl z ah niekorzystalem i sie samo odblokowalo przez lojalnosc,bo troche gralem wtedy ;)

nie 1500 a 2000 punktów inaczej trzeba ci 44 zeta za to kupisz dwa rexy taki item co daje kredyty.

dokladnie 2000 loyality i masz dostep jeden REX musisz kupić albo doładować sobię za 7.50 euro co daje ci jednego REX'a na AH jeden REX kosztuje 1900p z tego co pamietam takze na wyzyszych poziomach to nie musi być problem. Nawet na niższych nie musi jeśli dostaniesz np crabnarok boxa z ktorego na niskich poziomach jest szansa, że dropnie ci mount warty chyba 9000p do otwarcia boxa potrzeba keya ktory kupisz na AH bo mozesz na AH kupowac tylko nie mozesz sprzedawać, boxy maja rozne kolory, od nich zalezy szansa na dropniecie danej rzeczy (też) aha no tak dwa REX'y a nie jeden mam nadzieję, że pomogłem sorry za błedy pisałem na szybko pozdrawiam.

Czesc, musisz kupić sobie jeden rex, nie musisz do tego wydawać realnych pieniędzy jeśli nie chcesz, kosztuje on około 1850/1900 platyny (waluty in game). Wbicie tego zajmuje może z tydzień/dwa tygodnie jesli sie chce farmić pieniądze na 65 :)

dokładnie tak jak mówią wyżej nie musisz wydawać real kasy po prostu z AH kupujesz rex i masz odblokowany Ah na zawsze a tak możesz tylko kupować lecz nie możesz wystawiać :D ja mam na jednej postaci 50lvl i uzbierałem na razie około 150platyn ale też straciłem trochę na eq itp i jakoś specjalnie nie zbierałem ich tylko po drodze wpadały z levelowaniem :) więc spokojnie na 65 uzbierasz sobie na rex

Witam.

Od kilku dni gram w rift F2P i bardzo mi się ta gra spodobała tylko brak dostępu do domu aukcyjnego jest sporym utrudnieniem także mam kilka pytań w związku z tym:

1. Czy jeśli kupię to http://cdkey-master.xir.pl/gry/33-rift.html to będę mogła korzystać z domu aukcyjnego?

2. Gram przez Steam czy to nie sprawi jakiegoś problemu w połączeniu mojego konta F2P z tą standardową wersją gry?

3. Do gry dołączone jest 30 dni abonamentu czy potem będę musiała cały czas go wykupywać żeby móc grać?

4. Czy jak nie wykupię potem abonamentu to stracę dostęp do domu aukcyjnego i innych bonusów które dostaje się przy wykupieniu tej gry?

5. Czy ten link jest bezpieczny grając w wowa korzystałam z keye.pl ale tam aktualnie nie maja tego, a może jest jakieś inne bezpieczne miejsce na zakupienie tego?