Dom

Takie małe pytanko : Czy dom ma się od razu w grze czy trzeba go kupić ?? I czy jest on w głównym mieście danej klasy??

Nie kupuje sie tylko dostaje od takiej baby w mieście

Na którym lvl??

oD SAMEGO POCZĄTKU IDZ QUESTAMI I DOJDZIESZ do miasta 2 i tam jest kolesiówa (dom nie jest od lv)

Musze jednak powiedzieć że RoM to gówno :)

Z czego to wywnioskowałeś?

Musze jednak powiedzieć że RoM to gówno

Taaa jest kolejna wypowiedz czlowieka ktory spedzil pare godzin nad gra... doszedl do 2 miasta i jeb "to jest gowno"

Czas podetrzec se dupe.

Chłopie każdy ma swoje wymagania a grafika i fabuła RoM'a mnie od straszyła . Więc weź nie pier**l każdy może mieć swoje zdanie . Tak jak pewnie ty masz złe zdanie o Tibi choć jest to najlepsza gra 2d świata .

To mogłeś powiedzieć tak :Musze jednak powiedzieć że RoM nie podoba mi sie bo ma nie ciekawą fabułe a nie od razu wyjechać : Musze jednak powiedzieć że RoM to gówno

Przecież ci pisze że uważa Tibie za najlepsze 2d świata , to zgadnij w co gra? Poziom wypowiedzi też godny gracza tej znamienitej gry

grafika i fabuła RoM'a mnie od straszyła .

no fakt Tibia ma fajniejsza grafikę i fabułę od RoM'a

Jak grałem w tibie fabuła co chwile mnie zaskakiwała

Heh problem w tym , że tibia nie ma jako takiej fabuły ...

Co do RoM oplaca sie w to grac ?

Ja jako przeciwnik WoW-a sie wciągnąłem , wieć cos w tej grze musi być...................

Przeczytaj to , może to nie do końca recenzja ale będziesz wiedział czego sie spodziewać

http://www.mmorpg.org.pl/forum/Runes-of-Ma...scie-t2579.html

Chłopie każdy ma swoje wymagania a grafika i fabuła RoM'a mnie od straszyła . Więc weź nie pier**l każdy może mieć swoje zdanie . Tak jak pewnie ty masz złe zdanie o Tibi choć jest to najlepsza gra 2d świata .

I Bog zaplac za to ze kazdy ma swoje zdanie :D.

Co do tibii.... Gralem w taka sama gre na GAMEBOYU... jak to sie wabilo.... aaaaa POKEMONY :P

ja tez musze powiedziec ze RoM mi sie nie podoba lecz nie mowie ze to jakies gowno to dobra gra lecz nie lubie duzo questow i troche grafa mi sie nie podoba niestety

eee, to kwestia gusty jedni lubią mordować miliony mobków, a drudzy spokojnie rozwiązywać masy questów.

Mi Runes przypadł do gustu i myślę, że to ta "jedyna" ;p

hmm za to mnie w romie niezwykle nudno sie expi. Chyba zrezygnuje z tej gry bo ani troche mnie nie wciąga. Mi tam w grach nigdy na fabule nie zależało byle grind i pvp było dynamiczne. W romie pvp jest niczego sobie ale grind to flaki z olejem. A co do tematu to nie musisz chyba nawet żadnych questów robic poprostu idź na północ cały czas od miejsca gdzie startujesz aż dojdziesz do takiego większego miacha tam poszukaj na mapce housekeeper czy jakoś tak.

Takie małe pytanko : Czy dom ma się od razu w grze czy trzeba go kupić ?? I czy jest on w głównym mieście danej klasy??