Dota 2 ekipa + multigame

Witam was bardzo serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy mającej na celu wyłonienie sporej grupki osób, która mi jak i kilku przyjaciołom będzie towarzysz w meczach DOTA2. Nasza ekipa spotykać się będzie możliwie jak najczęściej i będziemy trenować, bawić się jak i oczywiście grać w swoim dobrym gronie. Czekamy na zgłoszenia z których wyłonimy kilkunastu najlepszych szczęśliwców. Zabawa będzie na 100 % przednia i każdy z nas miło spędzi czas. Prawdopodobnie ruszy również kanał YT poświęcony wspólnej zabawie w Docie. Aby nie było nudno jeśli osób będzie sporo to nasza ekipa stanie się multigamingowa i tuatj dla przykładu mam takie gry jak

Dawngate

Infinite Crisis

Firefall

Path of Exile

Aion

Tera

Hawken

Fishing Hero

(dla czystego fanu... zdjecia trafią do magazynu Wędkarstwo MMOHobby)

The Mighty Quest for Epic Loot

Jeśli chodzi o komunikację Skype lub Razer Comms z racji tego, że Razer genialnie tłumi zakłócenia i rozmowy będą czyste.

Co do wymagań:

Mutacja=15+ lat, Doświadczenie w MMO i brak problemów komunikacyjnych. Przyda się również kultura osobista gdyż nie mam zamiaru wrzucać na YT materiałów, gdzie jakiś gówniarz będzie klął i opowiadał farmazony... To tyle

:) Trzymajcie się ciepło i czekamy na pierwsza zgłoszenia.

Wpisujcie wasze nicki do steam, doświadczenie w grach oraz jakieś info o sobie. Do najlepszych się odezwiemy

:)

P.s: Szefem projektu jest Gleist, ja tylko napisałem temat.

Nick steam: Pvq

Co do doświadczenia w grach nie mogę się za bardzo chwalić, aczkolwiek w Dote 2 nieco przegrałem i jako takie umiejętności posiadam. Odnośnie innych gier z jakimi miałem przyjemność się spotkać to: Lineage 2, Tera, Ghost Recon Online. Lecz owe gry nie dają takiej zabawy jak Dota.

Aktualnie mam wakacje, więc mogę poświęcić sporo czasu Docie, której Xaorus w dużej mierze poświęcił swą wypowiedź.

Nick na steam: Gleist

Doświadczenie w grach mam duże w MMO Zacząłem grać już w wieku ok. 5 lat pierwszym była chyba tibia, do której wracam dość często. Potem było trochę przerwy jakieś 3 lata a w przeciągu tych lat jakieś singlowe RPG'i Typu Gothic itd. no i potem wziąłem się za Metina 2 w którego grałem z bratem trwało to może pare miesięcy, potem Cabal 2, 4 story, i chyba połowa listy gier MMO 3D Na stronie naszego portalu. A tak o sobie, to że mam 15 lat, Mam na imię Patryk :'( No i jestem z gliwic. Wakacje są to można grać ale w rok szkolny też grom poświęcam dużo czasu.

http://steamcommunit...561198011562809

Zapalony gracz mmo od przeszło 8 lat. Doto już drugi rok leci (Z mniejszymi czy większymi przerwami). :)

Jestem raczej kulturalny, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. ;)

http://steamcommunity.com/id/t4l4r/

W mmo gram hmmm bedzie kolo 12 lat zaczynalem od thanga ( wiem wiekszosc nie kojarzy 90% grazy zagrywalo sie w tibie tongue.gif ) , nastepnie 3 lata zycia spedzilem w jade dynasty ( top 7-9 pvp serwera top 3-4 klasy ) . Pozniejsze czasy to juz bardziej znane gry jak aion ( top 1 gildia elyos na anhurcie ) , l2 ( utrzymywanie 3 miejsca na oly feohem serwer aria ) , wow czy ostatniio zakonczona przygoda z GW2 ( ile mozna spamowac 3 mapy na turniejach , brak matchamingu ,i celu w pvp odrzucil mnie po pol roku obietnic mam dosc ) . Co do doty troche godzin mam przegranych takze ogarniam co i jak :)

http://steamcommunity.com/id/VincentVeg/

W gry MMO gram z 5-6 lat. Przygodę za czołem z Metin 2, potem grałem w Archlorda, League of Legends, Dota 2, Aion i kilka innych tytułów.W Dote 2 trochę grałem i ogarniam tam kilka postaci na danej linii.

Witam nazywam się Adrian a mój nick na steamie to Qintaro. Mam 17 lat, jestem człowiekiem otwartym i rozrywkowym. Interesuję się grami MMO szczególnie MOBA a także koszykówką. Od kiedy pamiętam zawsze byłem fanem uniwersum Warcrafta. Swoją przygodę z mmo zacząłem od tytułów takich jak Dekaron i Conquer, następnie stałem się wiernym graczem WoW'a. W międzyczasie spędziłem wiele miłych chwil przy Guild Warsie i wielu innych tytułach. Moje doświadczenie z grami MOBA sięga jeszcze Doty na battle.net, potem 3 lata z przerwami przy League of Legends w która nadal obecnie gram. No i oczywiście jakoś ponad 100 godzin przy Docie 2, wynik ten d*py nie urywa ale sądzę że moje umiejętności są wystarczające do wspólnej gry.

Dlaczego mielibyście wybrać mnie?

Dlatego iż moja wewnętrzna radość udziela się innym więc oprócz doświadczenia wniósłbym naprawdę wiele pozytywnej energii do waszej ekipy.

Jackieboyo, dla przyjaciół Jackie albo Wujcio (you'll never get my true name muaha) się zgłasza się. Mam lat 25 ukończone, więc odpowiedni, męski i kapiący testosteronem głos jest.

W Docie 2 posiadam przyznam stopień dosyć zaawansowany (łączny czas gry w okolicach 5000), jednakże gra oparta na grze drużynowej a indywidualne predyspozycje to rzeczy bardzo od siebie odległe. Od następnego tygodnia będę na powrót mieszkać na stałe w Polsce oraz nie będę już członkiem mojej obecnej drużyny *chlip*. Dlatego też moją skromną osobę na moich dwóch boczne kontach (1300 godzin i pierwszolevelowe) oddaje do naszej/waszej dyspozycji (matchmaking na mainowym nie miałby sensu - 45 minutowe kolejki oraz gracze 3k+ mogą nieco zniechęcać).

Bym zapomniał, przy graniu casualowym jestem człowiekiem spokojnym do momentu aż ktoś zaczyna ciągnąć drużynę w dół za sprawą swoich pomyłek, błędów (nie małego ogrania w grze, nie braku doświadczenia ale pomyłek o których wcześniej było mówione/jest to oczywiste) - wtedy to zaczynam mamrotać pod nosem.

TooHypsta, dla kolegów po prostu Kamil lat 17. Przygodę z MMO rozpocząłem w wieku lat 7 kiedy to zacząłem grać w Runescape. Grałem już w kilku ekipach do przeróżnych gier(było tego naprawdę sporo!). Jestem kulturalny i mam poczucie humoru,jeszcze nikt nie narzekał na grę ze mną :). Oczywiście zdarzają mi się słabe dni kiedy gram bardzo słabo(ale to chyba każdemu się przytrafia). Pozdrawiam!

Zaproszenia do odpowiednich osób poszły, Jeśli dostaliście ode mnie ( nick: "Gleist") zaproszenie na steamie to witamy na pokładzie :D

http://steamcommunity.com/id/mpavol

Hey, Mam na imię Paweł. W grudniu bieżącego roku skończę 17 zim :P. Proszę o nie sugerowanie się tym kontem - grałem w dote 2 na koncie kolegi (coś koło 1,5k h), ale teraz założyłem swojego steama :).

Tes bym sopie zgral :D

http://steamcommunity.com/profiles/76561198095001045

Tak jak wyżej, nowe konto..nie sugerować się liczbą godzin spędzonych w grze.

Ta ekipa jeszcze istnieje? Czy rozpadła się jak 99% zbieranych z tego forum?

Jeśli ktoś jeszcze został chętnie w coś pogram. Moje główne konto steam w profilu.

Też chętnie zagram : http://steamcommunity.com/profiles/76561198076467711 . Robert lat 21 :)

Sprawa wygląda tak że są narazie problemy "techniczne" ale Grupa istnieje ale jak narazie nie ma kiedy tego poskładać.

steam: arbuziak3

login w grze: KNIFE PARTY

grywam dosyć często, szukam teamu do zgrania, mogę grać kim aktualnie będzie trzeba.

Preferuję trolla, clinkza, riki'ego, spirit breakera, Axe, bristle backa, lina, lich itp

Jeśli coś pisz

No generalnie mamy już 3 i 2 niepewnych więc póki co zaproszenia lecieć nie będą,chyba że zostanie postanowione inaczej :)

Witam was bardzo serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy mającej na celu wyłonienie sporej grupki osób, która mi jak i kilku przyjaciołom będzie towarzysz w meczach DOTA2. Nasza ekipa spotykać się będzie możliwie jak najczęściej i będziemy trenować, bawić się jak i oczywiście grać w swoim dobrym gronie. Czekamy na zgłoszenia z których wyłonimy kilkunastu najlepszych szczęśliwców. Zabawa będzie na 100 % przednia i każdy z nas miło spędzi czas. Prawdopodobnie ruszy również kanał YT poświęcony wspólnej zabawie w Docie. Aby nie było nudno jeśli osób będzie sporo to nasza ekipa stanie się multigamingowa i tuatj dla przykładu mam takie gry jak

Dawngate

Infinite Crisis

Firefall

Path of Exile

Aion

Tera

Hawken

Fishing Hero

(dla czystego fanu... zdjecia trafią do magazynu Wędkarstwo MMOHobby)

The Mighty Quest for Epic Loot

Jeśli chodzi o komunikację Skype lub Razer Comms z racji tego, że Razer genialnie tłumi zakłócenia i rozmowy będą czyste.

Co do wymagań:

Mutacja=15+ lat, Doświadczenie w MMO i brak problemów komunikacyjnych. Przyda się również kultura osobista gdyż nie mam zamiaru wrzucać na YT materiałów, gdzie jakiś gówniarz będzie klął i opowiadał farmazony... To tyle

:) Trzymajcie się ciepło i czekamy na pierwsza zgłoszenia.

Wpisujcie wasze nicki do steam, doświadczenie w grach oraz jakieś info o sobie. Do najlepszych się odezwiemy

:)

P.s: Szefem projektu jest Gleist, ja tylko napisałem temat.