Dota 2 Klucze/Gifty

Chciałbym zrobić temat dla obecnych i przyszłych graczy dota2 w tym temacie będzie można podawać tylko swoje emaile /emoticons/nowe_wink.png" alt=";)" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ave.

Edit:

Jeśli moderator zatwierdzi przypiecie to bede temacik edytowal pod kątem osób które chcą się podzielić kodzikiem/giftem

Lista darczyńców:

1. VampirLord -> Steam - VampirLordPL, Skype - VampirLordPL, Email - vampirlordpl@gmail.com

2. lisigon -> Steam - domix221

3. mehow -> Steam - lkjam

4. REBORN -> Steam - reborn84

mod_ico.png
Na forum bylo juz wiele tematow odnosnie oddawania kluczy do doty, dlatego ten temat jest podpiety i prosze, aby wlasnie tutaj kierowac swoje prosby o klucze. Nie zakladajcie w tym celu nowych topicow! - Dzz'

Ja w dotę mam od r.i.p omegi, tylko jeszcze nie grałem bo nie miałem czasu aby ją pobrać. Ja będę miał chwilkę w godzinnach 17-20, to można jakiegoś meczyka zagrać. Na razie kończę egzaminy :).

http://img442.imageshack.us/img442/462/beztytuukiac.png PISAĆ na STEAM domix221

Mam 29 giftow do oddania. Proszę podać e-mail na PW i wyślę.

Ja mam 30 giftów, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to możecie napisać. steam id: lkjam

Siemka, chciałbym zagrać w Dote2, mógłby ktoś podesłać kluczyk ? :) email - ipponsoinage@o2.pl gg : 11219710, choć najlepiej jakbyście podesłali mi tutaj na pw. ;)

Y, nie przejmować się tym komentarzem, zauważyłem, że już mam klucz.. xD, usuńcie komentarz jeśli można, bo sam nie potrafię.

Siemka, chciałem zagrać w Dotę 2 z kolegami, mógłby ktoś podesłać 2 kluczyki i instrukcję jak je wykorzystać (czyt. jak zagrać w Dotę 2 ) na Pw?

Z góry pięknie dziękuje

Chciałbym zagrać w dotę i czy moglibyście mi wysłać kluczyk albo na emaila (el95@wp.pl) albo tutaj na pw?

@ashelos

Poszlo.

Jakby ktos chcial to pisac do mnie na PW jeszcze z 7 kluczy mam

Wyślijcie klucz do Doty 2 na ten email

halo2x@wp.pl

Jeżeli ma ktoś jeszcze klucz do doty proszę o kontakt na PW :)

Witam, czy posiada ktoś jeszcze wolny kluczyk ? Jeśli tak to proszę o jeden na PW lub email: xeronius021@gmail.com.

Z góry dziękuję.

Mam 20 kluczy do doty pisać na pw

Mógłbym prosić o gifta do DOTY2? mail: adamskora94@gmail.com

Już otrzymałem gifty więc dziękuję ;)

Też prosiłbym o gift code do doty2. Mail: derpblade2@gmail.com

Mam 20 giftów do Doty które zaśmiecają mi ekwipunek. Piszcie PW misie.

Mam troche giftow do oddania. Jak ktos chce to niech da znac na PW.

Mam 23 gifty, pisac PW, gg:1639935

tomcio123-123@o2.pl prosze o wyslanie gifta na ten -email :D

Czesc mog by ktos mi wyslac klucz do dota chcial bym sobie pograc Z Góry Dzięki GG:44723341 Email: jakobkiler@wp.pl