Dota 2 LANPARTY w Lublinie

Hejka. Jako że Falkon (Konwent Fantasy) zbliża się nieubłaganie (Listopad) i jako że będzie tam na 100% komputerówka, będzie możliwość skombinowania jakiegoś LAN'u (zajmę się zorganizowaniem). Za tydzień wszystkiego dowiem się w 100% i teraz chciałbym się Was zapytać: Czy bylibyście chętni przyjechać, spróbować się na tego typu imprezie? Jeśli nie będzie wystarczająco dużo teamów (Chciałbym minimum 8) to zrobi się 3v3 lub 1v1 mid. Co Wy na to?

@Edit: Zapomniałem dodać. Największym minusem tego jest wstęp na cały konwent króry wynosi 50 zł na 3 dni. (20 zł na jeden dzień)

Ja może się pojawię, ale raczej w roli widza, bo do tego czasu nie zdążę wyuczyć swojego teamu na tyle, by móc próbować swoich sił na tego typu imprezach.

U mnie brakuje jednego carry, bo organizatorzy nie mogą brać udziału. :P

Ja bym mógł w roli widza, ale tak daleko nie planuję, Ja jeszcze teamu nie mam dopiero zaczynam ;).

Gdyby było bliżej ;___;. Szkoda że u mnie takich Lan Party nie ma ... A akurat teraz carry ogarniam i hard carry :D

Jutro zagramy to zobaczymy.. :D

Dobra, dostałem info. Dota 2 na falkonie będzie :) Jeśli uzbiera się 6 teamów to lecimy. Nagrodą będzie najprawdopodobniej Waluta konwentowa, za którą będzie można kupić różne bzdety (niestety, jedynie LoL (bleee) i SC2 będą miały poważniejszych sponsorów), typu książki, gry, kubki, koszulki... Wstęp na jeden dzień imprezy to będzie coś około 20 zł za dzień (50 zł za całość, a warto - impreza na prawdę wspaniała :) )

Więcej informacji udostępnię za dzień-dwa.

Curenor, ja na pewno będę na Falkonie, to już potwierdzone info :). I będzie mój chłop, a on bardzo dobrze gra w Dotę 2, więc na pewno skorzysta z możliwości zagrania np. 1 vs 1 (bo będzie bez teamu). Będę musiała mu dzisiaj przekazać.

1v1 raczej odpada, jak już to jakiś pubstompik bo będą wolne kompy ^^ Chyba że będzie więcej ludzi zapisanych solo, to sklei się jakieś ekipy ^^

Btw. Wyczuwam browara... :D

Ja nie piję, więc na mnie nie licz ;).

Jeśli będą tylko teamy to mój chłop nie zagra, nie gra meczy drużynowych bez ekipy.

Browar zawsze spoko co do LANa to też nie mam teamu ale na falkonie będę. U mnie dochodzi jeszcze taka kwestia że pewnie będę karcić w Fifę jeśli Sissoko odpali turniej jak rok temu. Ogólnie Falkon mega spoko konwent wszystkim polecam :)

Curenor, możesz powiedzieć dokładnie, jak będzie wyglądać organizacja? Bo mój chłop zadeklarował, że jest chętny grać i jeśli bariera językowa nie będzie problemem, to chętnie się gdzieś wciśnie :D.

W ogóle możesz mi podać na PW jakiś kontakt do siebie, żebyśmy się na miejscu szybko znaleźli.

Dobra, ktoś wbija pełną piątka bo chce wstępne rozeznanie zrobić...

Hejka. Jako że Falkon (Konwent Fantasy) zbliża się nieubłaganie (Listopad) i jako że będzie tam na 100% komputerówka, będzie możliwość skombinowania jakiegoś LAN'u (zajmę się zorganizowaniem). Za tydzień wszystkiego dowiem się w 100% i teraz chciałbym się Was zapytać: Czy bylibyście chętni przyjechać, spróbować się na tego typu imprezie? Jeśli nie będzie wystarczająco dużo teamów (Chciałbym minimum 8) to zrobi się 3v3 lub 1v1 mid. Co Wy na to?

@Edit: Zapomniałem dodać. Największym minusem tego jest wstęp na cały konwent króry wynosi 50 zł na 3 dni. (20 zł na jeden dzień)