Dota 2 : postacie, umiejętności, bulidy (itemki), i wszystkie inne problemy z bohaterami

Chciałbym utworzyć temat jak wyżej. Chciałbym podyskutować tutaj na temat :

a} danego bohatera,

b} umiejętności związane z postaciami,

c} bulidy (itemki) (może nie koniecznie cały bulid bo wiadomo co użytkownik to inny gracz ale np. o core przedmiotach),

d} kontry postaci (kogo brać przeciw jakiemu bohaterowi),

e} no inne problemy.

ps : Ten temat powstaje dla nowych graczy ale może i weterani nieraz coś napiszą.

Bardzo by mi się np. przydał taki poradniczek <3 Łap plusika

to może poradnik postaciami najczęściej wybieranych przez nowych graczy.

A ty nie grasz lepiej ode mnie, iż masz większy lvl nie czyni z ciebie gracza pro. {Nie tylko ja tak sądzę}. Zawsze miałeś w komentarzach iż wychodzisz z gry jeśli chcesz tego uczyć ludzi proszę bardzo. A co do mentora to ja mam w docie swojego, a co ci przeszkadza o dyskusji na temat danego championa ?.

Powrócił i zaczyna się panoszyć o to moja uwaga, ale temat nie cieszy się dużą popularnością więc można go zamknąć :_).

Cześć. Może z czasem się coś ruszy i ludzie zaczną więcej pisać, dlatego na razie zostawię ten temat. Zachęcam wszystkich Dota2 maniaków do udzielania się i dzielenia doświadczeniem z gry:)

Bo nie chcę tu zbędnego off topu, dlatego jeśli moderator nie chce go zamknąć to niech wisi a co wisi nie utonie :).

BEST DOTO IS RUSSIAN DOTO! :D

warn_ico.png
Nie o takie posty mi chodziło;/ ale doceniam starania, dlatego mały prezencik ~ NS

U Vampira widać podejście "typowego" gracz Doty. Jeśli taki ktoś się dowie, że ktoś z LoLa przerzucił i mu nie idzie, musi go zgnoić. Dlatego nie lubię ludzi grających w Dote (nie wszystkich).

Skill nie zanika, skill zawsze jest :)

Offtop jest zamiast podawanie tego co chciał DeimonD, więc zamykam temat.

Chciałbym utworzyć temat jak wyżej. Chciałbym podyskutować tutaj na temat :

a} danego bohatera,

b} umiejętności związane z postaciami,

c} bulidy (itemki) (może nie koniecznie cały bulid bo wiadomo co użytkownik to inny gracz ale np. o core przedmiotach),

d} kontry postaci (kogo brać przeciw jakiemu bohaterowi),

e} no inne problemy.

ps : Ten temat powstaje dla nowych graczy ale może i weterani nieraz coś napiszą.