Dota 2 Problem z FPS

Setup Komputera:

Procesor: Intel Core I5 3.33 GHZ (nie wiem czemu obok jeszcze jest napisane 2.53GHZ) będę wdzięczny za pomoc z tym.:>

Karta Graficzna: Geforce GTS450 1GB

System: Windows 7 64bit Home Premium

Ram: 4GB

Otóż gra powinna chodzić na pełnych Detalach a mimo to zacina się z klatki na klatkę i tu proszę o pomoc. Ktoś wie co mogło się stać? Jak to naprawić?

Pilnie proszę o pomoc.

Z klatki na klatkę? Czyli ile masz FPS podczas pojawienia się postaci na respawnie?

Póki co robie Tutorial. Ale niestety tak czy siak nie wiem ile FPS bo zwyczajnie niewiem gdzie to sprawdzić. Kiedyś gra chodziła normalnie. Teraz już nie.

Procesor: Intel Core I5 3.33 GHZ (nie wiem czemu obok jeszcze jest napisane 2.53GHZ) będę wdzięczny za pomoc z tym.:>

1. Być, może nie obciążony procesor, obniża takty, żeby zaoszczędzić energię :), zobacz pod obciążeniem, czy się nic nie zmienia - można to wyłączyć w biosie ... też tak miałem trzeba wyłączyć coś tam systemowe, już nie pamiętam.

2. Próbowałeś kręcić, ale nie wyłączyłeś w biosie zabezpieczenia ... u mnie jest jedna opcja włączona opowiadająca dwóm wartościom ostatnia jest 2.4GHz chyba i 3.6GHz jak ją przekraczałem to mi zaniżało mnożnik z maksymalnego na minimalny, nie próbowałem jej wyłączać, bo na razie 3.6 mi styka

Kręcić procesora właśnie nie próbowałem tak po prostu się nagle pojawiło i nie wiem o co z tym chodzi. Nie chce sam grzebać w biosie. Mógłbyś mi to bardziej wytłumaczyć? z góry dziękuję ;>

Żaden ze mnie pros, sam pytałem na pclabie, tam mnie praktycznie za rączkę poprowadzili http://forum.pclab.p... ... sprawdź pierwszą możliwość co podałem, bo najbardziej prawdopodobna.

Ojojoj ich język jest zupełnie nie dla mnie hehehe :D

Edit: To wróćmy do tematu. Ktoś wie jak się pozbyć lagów w Docie? Albo Jest ktoś kto wytłumaczy jak przywrócić stare taktowanie procesora tak po ludzku? :D

Hmm.. być może złapałeś wirusa który zużywa 100% procka. Wejdź w menadżer zadań i zakładka wydajność i ile % zużycia procka z dotą i bez,

Co do Taktowania procesora uporałem się z problemem. Otóż miałem nagmerane w programie Tune UP 6 i przez zbyt wysokie podkręcenie procesora obniżyło takt jego pracy teraz komputer lepiej chodzi czas zobaczyć jak wyglądają FPS w Docie :>

Setup Komputera:

Procesor: Intel Core I5 3.33 GHZ (nie wiem czemu obok jeszcze jest napisane 2.53GHZ) będę wdzięczny za pomoc z tym.:>

Karta Graficzna: Geforce GTS450 1GB

System: Windows 7 64bit Home Premium

Ram: 4GB

Otóż gra powinna chodzić na pełnych Detalach a mimo to zacina się z klatki na klatkę i tu proszę o pomoc. Ktoś wie co mogło się stać? Jak to naprawić?

Pilnie proszę o pomoc.