DotA 2 - Problem z pingiem

Witam. Kiedyś grałem w Dote 2 i wszystko było w porządku, nie miałem żadnych laggów itp. jednakże samo ogarnięcie gry sprawiało dla mnie problem, gdyż jest ona trudniejsza niż inne MOBy. Ostatnio postanowiłem znów ściągnąć Dotę by spróbować ją ogarnąć, jednakże mam problem z laggami. Gdy odpalam grę i jestem już w samym Menu głównym to moje pingi skaczą, można to zauważyć na Team Speaku. Normalnie w innych grach mam max. 90 ping a gdy włącze Dote to na TS'ie mam 300 pingu i obstawiam, że w grze też tak jest. Jestem pewny, że to nie wina mojego internetu tylko Doty, gdyż kiedyś nie miałem problemów z laggami.
Macie jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?

Przeskanuj kompa antywirusem, odinstaluj gre i znowu zainstaluj, sprawdz czy przy innych grach na steamie tez masz takie problemy i jesli to wszystko nie zadziala to zformatuj dyski :)

A dlaczego uważasz, że to od razu wina Doty ? :P

Sprawdź ping za pomocą stronki http://www.pingtest.net/ (wymagana Java)

Ewentualnie wejdz w start -> cmd i wpisz ping onet.pl -t i został na 2 minuty i zobacz czy ci pakietów nie gubi.

ping możesz sprawdzić w grze komendą "-ping"

Tez mam problem z pingiem w Docie. Jestem graczem lola i mam tam max 65 pinga, gdy mam ochote pograc w Dote i zaczynam rozgrywke ping wynosci 130 i nie da sie komfortowo grac. Ma ktos moze jakies porady jak zmniejszyc ping?

Ja teraz przez 2 dni mam jakoś spokój i ping się uspokoił choć czasami odczuwam lekkie laggi.

A zmieniacie serwer na którym gracie? Czy może wwala was do muricy?

Właściciel tematu raczej ma inny problem - może być on związany z serwerami doty, gdyż czasem zdarza się małe przeciążenie, kiedy praktycznie nie da się grać, nie łączy wgl z siecią i te sprawy. Trwa to jednak zazwyczaj kilka godzin i nie jest to jakieś specjalnie często zjawisko. Jeżeli serwer przez kilka dni Ci tak działa, to możesz wykluczyć problemy ze strony Doty, bo w takim wypadku każdy gracz by marudził na lagi etc.

Witam. Kiedyś grałem w Dote 2 i wszystko było w porządku, nie miałem żadnych laggów itp. jednakże samo ogarnięcie gry sprawiało dla mnie problem, gdyż jest ona trudniejsza niż inne MOBy. Ostatnio postanowiłem znów ściągnąć Dotę by spróbować ją ogarnąć, jednakże mam problem z laggami. Gdy odpalam grę i jestem już w samym Menu głównym to moje pingi skaczą, można to zauważyć na Team Speaku. Normalnie w innych grach mam max. 90 ping a gdy włącze Dote to na TS'ie mam 300 pingu i obstawiam, że w grze też tak jest. Jestem pewny, że to nie wina mojego internetu tylko Doty, gdyż kiedyś nie miałem problemów z laggami.
Macie jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?