Dota 2 ściny /czarne/białe kwadraty

Dlaczego Dota ścina się np . jak idę na linie to postać zatrzymuje się i chodzi (drużyna też i creepy) w miejscu i po kilku sekundach odblokuje się i tak w kółko . Kolejny problem to czarne/białe kwadrat tekturach (ale wydaje mi się że to zasługa karty graf ).

Pierwsze to lagi,drugie to chyba karta graficzna.

Może uskodzone pliki? przeinstaluj gre.

PIng te pierwsze a drugie nie wiem.

Zgadza się, to ping nie lagi, trzeba to umieć rozróżniać. To drugie to może uszkodzone pliki gry. Kliknij PPM na Dote w Bibliotece Steam, Właściwości, Pliki Lokalne, Sprawdź spójność plików gry...

Jak to nie pomoże to faktycznie może być karta. Tak przy okazji możesz się z nami podzielić co to za karta?

''Wszytki pliki zostały pomyślnie zweryfikowane''.

Karta ati radeon x300/x550/x1050 series :( .

Czy w momencie kiedy postać się nie rusza możesz ruszać kursorem/kamerą, czy wszystko stoi?

Kwadraty raczej wskazują na problem z grafiką, skoro pliki gry są ok. Możesz przeinstalować, ale nie wiem czy to coś zmieni.

Sterowniki do karty zaktualizowane?

Mogę ruszać kursorem/kamerą ale to jest od pinga . A te kwadraty to chyba za słaba kara (ale moi zadanie nie powinno pokazywać się te kwadraty ) .

Kwadraciki to brakujące tekstury, co łączy się bezpośrednio z wysokim pingiem podczas łączenia się do gry (tak przynajmniej działo się z rok temu kiedy czasami ładowałem się na SEA).

Jeśli przez cały czas grania masz te "lagi", to nikt (a raczej ja) Ci z tym nie pomogę, bo i nie wiem jak możesz to poprawić. A jeśli tylko na początku gry (i potem śmiga normalnie, ale z kwadracikami) to wyłącz i reconnectuj, tak przynajmniej ludzie na dev forum piszą i pomaga

Nic nie pomaga prze reconnect z tymi kwadratami.

Znalazłem to i takie kwadraty mam http://dev.dota2.com/showthread.php?t=92060

Na początek by wypadało podać sprzęt na jakim masz, ten aktualny problem nie ? Bo może po prostu nie spełniasz wymagań i karta nie wyrabia. A na to nie poradzimy.

Karta : ati radeon x300/x550/x1050 series.

ps. czyta się posty

Karta graficzna 128 bit, to co wymagasz po niej ? I jeszcze kwestia jaki system ?

Windows 7

Dlaczego Dota ścina się np . jak idę na linie to postać zatrzymuje się i chodzi (drużyna też i creepy) w miejscu i po kilku sekundach odblokuje się i tak w kółko . Kolejny problem to czarne/białe kwadrat tekturach (ale wydaje mi się że to zasługa karty graf ).