Dota 2 - zadziała mi?

Siemka.

Chciałbym się od was dowiedzieć czy Dota 2 pójdzie mi na niskich ustawieniach graficznych ??

Mój PC: Windows XP, 1GB RAM, athlon 64 x2 5000+, 2,6 GHz, Geforce 8500GT

Na tej stronie pisze mi że zadziała mi na rekomendowanych http://systemrequirementslab.com/cyri

Ale czy to prawda ??

Dzięki za odpowiedzi.

Skoro cyri tak mówi, to może warto wypróbowac. Jak mamy to ustalić, czy na takim setupie pograsz komfortowo? Możemy podeprzeć się wiadmościami takimi samymi jakie posiada cyri, czyli danymi od producenta. Od tego są właśnie takie strony jak can you run it, żeby nie tworzyć, zbędnych tematów.

Ale patrząc na steamie są chyba zawyżone wymagania ??

Jeju. Jeśli masz wyraźnie powiedziane że zadziała na rekomendowanych, to pewnie zadziała, zwłaszcza jeśli ustawisz niskie detale w grze. Sądzę że na Steamie są całkiem dobrze podane wymagania, więc można nimi się w jakimś stopniu sugerować.

Stawiałbym na to że wszystko zadziała jak należy. Więcej nie powiem, bo brakuje nam danych :)

EDIT: No, z drugiej strony... 1GB RAMu to może być z deczka mało. Podobnie z grafiką, jest wśród tych minimalnych wymaganych, więc może być różnie. Spróbować nie zaszkodzi (gra i tak jest darmowa), ale nie oczekiwałbym cudów.

Ten ram zabije przyjemność gry , warto sprawdzić jak by nie poszło , to będzie to wina ramu , odpalałem już na laptopie z geforce 8500 GS laptopowej grafice nie jestem pewny czy dokladnie taka ale napewno z serii 8000 i gs , i chodziło na minimalnych w stabilnych ilościach fps nie spadło poniżej 30 wersje kart graficznych pc są o 100 % wydajniejsze więc. Jeśli coś nie pójdzie to tylko przez ram.

Na niskich pograsz komfortowo.

Siemka.

Chciałbym się od was dowiedzieć czy Dota 2 pójdzie mi na niskich ustawieniach graficznych ??

Mój PC: Windows XP, 1GB RAM, athlon 64 x2 5000+, 2,6 GHz, Geforce 8500GT

Na tej stronie pisze mi że zadziała mi na rekomendowanych http://systemrequirementslab.com/cyri

Ale czy to prawda ??

Dzięki za odpowiedzi.