Dowcipne podejście do regulaminu gry

Można? Można.


Granie na czitach soon.

Nie łapie tego...

Generalnie dosyć niezręcznie oglądało mi się ten filmik, szczególnie w momencie "twoja matka byłaby dumna gdybyś zasubskrybował , GDYBYŚ JĄ MIAŁ". W sumie nie mam i czuję się nieco skonfundowany tym "zabawnym" tekścikiem.

Filmik beznadziejny 2/10. Tak wysoko bo przynajmniej filmik z głosem.

Filmik żenujący...

Jeszcze ta ortografia tak razi na każdym kroku, że moje oczy ledwo to przeżyły.

przepraszam, że to piszę (nie chce tu obrazić ludzi potrafiących się zachować) ale generalnie jaka gra, takie community a do metka2 pasuje to idealnie, wiec nie powinniśmy mieć większych oczekiwań

@jedyny plus jest taki że po obejrzeniu filmiku potencjalny gracz wie czego się spodziewać

Marudzicie!

Ja w końcu, gdy ktoś pyta, dlaczego nie lubię rodaków w MMO, mogę pokazać mu to, i już dyskusja wygrana

Metin - Największe zbiorowisko idiotów/polaczków.

Filmy z tego kanalu osobiscie mi sie podobaly ale ten jest ponizej poziomu IMO ;)

Kolejny argument, aby przekonać kolegę, że ta gra jest beznadziejna:D.

słabe, poleciał dislike na zachęte.

Teksty na poziomie podstawówki. Nie zdziwiłbym się, gdybym usłyszał tam piszczącego gimbusa, ale głos brzmi dojrzale, więc nie wiem na jakim poziomie intelektualnym jest jego autor.

Zgadzam się z przedmówcami, dorzucam dislike'a i od siebie dodam, żeby autor (to ty?) popracował nad dykcją. Najbardziej razi sposób w jaki wymawia "r". Oczywiście są ludzie, którzy mają problem z dykcją, tylko że oni nie kręcą filmików z głosem i nie wkładają tam reklam.

dla mnie porażka...slaby pod względem wizualnym jak i dźwiękowym...polecam przestać robić filmy jeśli wychodzą na takim poziomie....jedyne co fajne to intro(ale pewnie nie robione przez autora)

Nein.

Można? Można.


Granie na czitach soon.