Dragon Ball Xenoverse PS3

Witam

mam kilka pytań

1. Kiedyś czytałem że w DB X nie opłaca się grać jeśli nie ma się podłączenia do sieci . Czy to prawda ?

2. jest jakieś story mode aby grac Goku Vegeta itp ? czy tylko ta podróż w czasie ?

3. aby mieć postacie np Beerus czy złoty freeza , Blue Vegeta/Goku trzeba zakupić DLC ?

4. Jest możliwośc grania Splitscreen ( 2 osoby na 1 konsoli ) ?

Witam

mam kilka pytań

1. Kiedyś czytałem że w DB X nie opłaca się grać jeśli nie ma się podłączenia do sieci . Czy to prawda ?

2. jest jakieś story mode aby grac Goku Vegeta itp ? czy tylko ta podróż w czasie ?

3. aby mieć postacie np  Beerus czy złoty freeza , Blue Vegeta/Goku trzeba zakupić DLC ?

4. Jest możliwośc grania Splitscreen ( 2 osoby na 1 konsoli ) ? 

1.Tracisz ubaw z tournamentów i PvP z innymi graczami lub PvE z innymi graczami.

2.Questy są tylko dotyczące ciebie(stworzona postać).

3.Na niektóre postacie trzeba kupić DLC. DLC zawiera postacie,PQ(takie mini-scenariusze głównie do farmienia xp,itemów,szacunku mistrza itd.)

4.Nie ma

chciałbym jeszcze zapytać

jak to wygląda jeśli chodzi o wersję na PC , a dokładnie DLC ?

bo w żadnym sklepie nie widziałem aby można było zakupić DLC , czy są do pobrania jakoś z neta czy co ?

i czy by mi poszło na kompie

Win 7 home premium 64 bit

procesor Intel Core i3-2100 3.10 GHz

pamięć 4 GB ram

karta grafiki ASUS EAH 6670 series

steam kolego, masz season passy chyba jeszcze, wszystkie dlc kupujesz wychodzi taniej, powinno pojsc, ale na steamie znajdziesz info odnosnie wymagan

Witam

mam kilka pytań

1. Kiedyś czytałem że w DB X nie opłaca się grać jeśli nie ma się podłączenia do sieci . Czy to prawda ?

2. jest jakieś story mode aby grac Goku Vegeta itp ? czy tylko ta podróż w czasie ?

3. aby mieć postacie np Beerus czy złoty freeza , Blue Vegeta/Goku trzeba zakupić DLC ?

4. Jest możliwośc grania Splitscreen ( 2 osoby na 1 konsoli ) ?