Dragon Nest EU Althea Crowns (Cash)

Ostatnio pogrywam na EU, ludzie w gildii są spoko, ogólnie ludzie w grze też i jakoś przyjemnie się gra. Tylko jest jedno ale. Wydaje mi się czy Althea Crowns (odpowiednik CC na SEA) są jakieś drogie? Kupno 11 Deluxe Boxów to wydatek równy 15€ (jakieś 60zł), czy to nie jest jakoś dużo? Słyszałem, że na SEA koszt 11 boxów to jakieś 6-7€, czy to prawda?

Edit: Pofatygowałem się, założyłem konto, sprawdziłem i miałem rację. Koszt 11 boxów na SEA to 6.20€ to ceny na EU są prawie 2,5 raza większe

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie to ostre zdzierstwo :(

No straszne zdzierstwo już nie wspomnę o kupnie kostiumu albo peta + horn...

mod_ico.png
Uważaj na dp ~ NS

Może i na EU Deluxe boxy są droższe,ale za to są o wiele większe szanse na to że wypadnie coś dobrego niż na SEA,na SEA ludzie otwierają po 1000 boxów i mają same śmieci,a na EU co 2/3 osoba ma unikatowe itemy z boxów,na chacie cały czas spam o tym że ktoś dostał coś unikatowego

Jakiś koleś ostatnio pisał, że otworzył 100 i renifera nawet tego zwyklego nie dostal wiec nie wiem czy to drop rate jest takie dobre.

Ale może i tak być. Tylko, że jeszcze dochodzi to że na eu boxow nie mozna sprzedawac na th, a handel cashem grozi banem.

A z tym 1000 to chyba trochę przesadzasz, znam ludzi którzy otwierali 100 boxów i mieli wszystko co ostatnio nowe wyszło, skrzydła mounty i inne bajery, mam znajomego który otworzył 20 boxów i miał dwie pary najnowszych skrzydeł, znam ludzi którzy otworzyli 100 boxów i mieli light bronie (ciężko to trafić), ale znam też takich którzy otwierali po 50 i nic sensownego nie dostali, zależy od szczęścia ale jakoś nie chce mi się wierzyć w ten Twój 1000.

Gdzieś na forum DN SEA były tematy ile kto otworzył boxów i co dostał,a co do szans na lepszy item to na Sea deluxe boxy maja itemy od xx capa,np. mogą ci wylecieć Magic/rare/epic Code'y różne gifty jakieś potki i są one od xx capa do 60 np.może ci wypaśc 40lvl magic code,gdzie na EU tego niema,jest o wiele mniej śmieciowych itemów w DB na EU niż na Sea

Właśnie dziś to sprawdziłem bo już dawno boxów nie otwierałem i tu się zgodzę, mimo ceny boxy na EU>boxy na SEA, tylko szkoda że na EU nie są tradeable ;(

Ostatnio pogrywam na EU, ludzie w gildii są spoko, ogólnie ludzie w grze też i jakoś przyjemnie się gra. Tylko jest jedno ale. Wydaje mi się czy Althea Crowns (odpowiednik CC na SEA) są jakieś drogie? Kupno 11 Deluxe Boxów to wydatek równy 15€ (jakieś 60zł), czy to nie jest jakoś dużo? Słyszałem, że na SEA koszt 11 boxów to jakieś 6-7€, czy to prawda?

Edit: Pofatygowałem się, założyłem konto, sprawdziłem i miałem rację. Koszt 11 boxów na SEA to 6.20€ to ceny na EU są prawie 2,5 raza większe

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie to ostre zdzierstwo :(