Dragon Nest Informacja

Lagi sporadyczne nadal się zdarzają, nie ma się co oszukiwać. Można tylko liczyć na to ze szybko się z tym uporają.

Ddosy wydaje mi sie ze sie skonczyly, teraz serwer laguje poprostu od natłoku graczy :P mnie nie wyrzuca, no ale przylagowac potrafi

Jeśli ktoś jest zainteresowany powrotem do gry bądź dopiero będzie zaczynać to byłbym wdzięczny jakby skorzystał z linka :

Jest to system rekrutacji przyjaciół. Skorzystają na tym obie strony (fajne nagrody są). Dzięki

Oficjalna stronka: www.dragonnest.eu

Przyjacielskie zaproszenie: http://dragonnest.eu/en/Member/New-Friend?id=CaZ8GOzV+rHgPeNkGTY7QQ==

Ja nie mówię, że mam te bugi, ale jak GM pisze na world chacie, zeby nie rozmawiac z npc do czasu wprowadzenia łatki, albo czekać na ich ruch w sprawie błedu przy logowaniu na postać to chyba nie jest wina złego ściągnięcia. Z resztą wczoraj były 2 maintenance w krótkim odstępie czasu. To o czymś świadczy.

Jesteś pewien, że grasz na EU? Nie słyszałem o żadnych bugach przy rozmowie z NPC. Jedynie co teraz źle chodzi to te lagi.

Poza tym wszedł nowy cap, przy tym zawsze jakieś bugi się zdarzają. Idź na SEA, tam ostatnio mieli mainteance 24 godzinne a potem i tak krytyk był zwalony bo coś tam ustawili, że na 70 capie był kryt cap z 80 lvla

A ty jesteś pewny, że grasz na EU? I nie widziałeś tego spamu na world, że ciągle były dc i błędy? Z resztą i tak już ogarnęli więc po co drążyć temat.

Już ogarnęli, ja nie mam ani lagów ani dc. 50lvl wbity, czas expić kolejną postać. ^^

Lagi i DC tak, ale nie spotkałem się z żadnym błędem, DC z powodu rozmowy NPC O.o

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wydostać się z Saint Haven do Carderock Pass?

idz do ktoregos warp gate i teleportuj sie do npc [ticket], moze tam.

Dzięki za pomoc. :D

Chciałem was poinformować że w DN do 10 grudnia odbędzie się event który daje nam 100% expa od 1-9 od 10-50 300% i 100% od 50-60 oraz wszystkie osoby które wbiją 70 dostaną Zarąbiste przedmioty

Wiecej info: http://dragonnest.eu/en/Community/News/Event-Chase-your-Destiny-17051

Wszystkich chętnych zapraszam do gildi -NoGameNoLiFE- :)