Dragon Nest Informacja

Chciałem was poinformować że w DN do 10 grudnia odbędzie się event który daje nam 100% expa od 1-9 od 10-50 300% i 100% od 50-60 oraz wszystkie osoby które wbiją 70 dostaną Zarąbiste przedmioty

Wiecej info: http://dragonnest.eu/en/Community/News/Event-Chase-your-Destiny-17051

Wszystkich chętnych zapraszam do gildi -NoGameNoLiFE- :)

Odnośnik nie działa do strony, a od kiedy miałby być ten event?

Chyba czas wrócić do Dragon Nesta.

Tylko kim by tu zacząć od nowa ? Myślałem nad Klerykiem, pod Crusadera.

@up

Na stronie pisze, że od dzisiaj. Co w sumie daje nam miesiąc czasu na wbicie 70 z boostami do expa.

Strona działa tylko często ją DDOS'uja

Crusadem podobno od 70 jest przekokx bo nowe jady wchodza na light/dark które sa epickie

Jeszcze dzisiaj wbije, mniej więcej 15-16. Ktoś musi mnie dodać do gildii ?

Chodziło mi o link, który wrzucił z newsem. Sama strona działa.

DN serio juz przesadza nie można pograc dłużej niz 15 minut bo dostajesz DC ...... i to niby dzieje sie juz od miesiaca a oni tego nie potrafia zrobic bo jakie gówniarze ich ddosuja ...

A czy ten bonus do EXP dostaje każde konto nie zależne od tego kiedy zostało założone?

tak

Ja mógłbym zacząć grać od nowa !

za 1 dungeona dostaje się praktycznie 3-5 lvli na 1-9 a potem po 1,5 lvla do 2 na 10-50 ale DC nie pozwalaja praktycznie grać

@Brylkowsky

W takim razie wbijaj do gildii -NoGameNoLife-. ^^

gdyby nie było ddosów to z chęcią bym wrócił :/

nie wszyscy je maja masz szanse na normalna gre

(DDOSY DC LAGI ) Przestały już występować więc można smiało grać ^ ^

Przestały występować? Kurde, ja sobie pobrałem, odpaliłem moją panią od czarnych kulek, i 5k ping na ficu. W innych grach wszystko normalnie, tylko tutaj mam przesadzony ping i lagi straszne. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

To musi byc z twojej winy, bo ja dzisiaj gralem od 17 i max ping wynosil 70 + 1dc. Poza tym smiga pięknie. Wątpię, żeby jedni mieli lagi, a inni nie, chociaz bo dzisiejszych bugach stwierdzam ze od pre bety ta gra niczym sią nie różni. Kto by pomyślał, że po 2(?) latach wystepują bugi typu niemożliwość wejścia na postać, albo crashe po rozmowie z npc.

Tak w ogóle co sieę stało? Przecież rok temu nie było takich problemów. Ba na cbt sea nie było takich rzeczy, a tutaj w 2 lata po finalnej wersji występują. Amatorka :v

ja tam nie mam problemów z żadnymi bugami spróbuj przeinstalować klienta : )możliwe że coś ci się źle sciągneło

Ja nie mówię, że mam te bugi, ale jak GM pisze na world chacie, zeby nie rozmawiac z npc do czasu wprowadzenia łatki, albo czekać na ich ruch w sprawie błedu przy logowaniu na postać to chyba nie jest wina złego ściągnięcia. Z resztą wczoraj były 2 maintenance w krótkim odstępie czasu. To o czymś świadczy.