Dragon nest Kilka pytan

Siemka mam kilka pytan jak jest teraz exp robic questy nie bede w tyle? I bede musial je odrabiac? Jechac na kogos buildzie czy sam robic? Na jakich dungach najwiecej expa dostane ? Aktualnie mam 25 lvl.

za questy nie masz zwiekszonego expa, wiec ja bym nie robil. Nie sa one do niczego potrzebne (chodzi mi o main questy). Od 24 do 32 robisz flooded downstream ruins na master. Od 32 robisz gates na master (jak wchodzisz do portu to dungi na lewo, ostatni z listy). Od 40 do 50 riverworth ruins na hard/master.

Najmniej popularne klasy postaci to?

Chyba druga odmiana kleryka czyli Paladyn/Crusader. Bardzo rzadko można jakiegoś spotkać:P

Najmniej popularne klasy postaci to?

Physician, Dark Summoner, Saint, Ripper.

Ja od serca powiem ci ze questy rob tylko te ktore ci sie kilka zbiera w kupe w takim razie oplaci sie pojsc do tego dunga. Np jak ci sie zbierze 3 questy w dungu to nie zaszkodzi sie tam przejsc. Poboczne questy te co ci zostana to pousuwac. Glowny watek od nowego patcha mozna skipowac wiec tez co ci sie uda zrobic to ok a tak to skip. Co do dungów to oby od 16 do 24 to Black Tower Magic Institute a od 24 do 32 to Flooded Downstream Ruins od 32 do 40 to Gates to city of Death lub Forsaken Islet Core ( z uwagi na to że się szybko robi) od 40 do 50 to Riwerward Ruins, od 50 do 60 to wszystkie 5 dungów w portalu gdzie jest Mutant Habitant. Wszystkie dungi to jesli sam to na masterze a jak w party to na abyss. Tylko te dungi od 50 do 60 to nawet w party sie robi master lvl. Pamietaj aby dodawac kogos w party do przyjaciół to wtedy masz bonus 45% do expa.

Podepnę się pod temat:

1.Czy tworzenie sobie kont dla systemu "Refer a Friend" jest zabronione? Niby na dole strony pisze że tak, ale wolałbym się upewnić bo nagrody są naprawdę niezłe.

2. Gram przez Steama, na początku wyskoczyło mi okno bym założył nowe konto które niby zostanie przypisane to mojego konta Steam, w tym problem że jakimś cudem po tym jak zamknąłem owe okno nie wypełniając go, teraz gra mnie już o te informacje nie pyta, po prostu się włącza. Problem w tym ze chciałbym się zalogować na stronę DN EU, ale nie mam pojęcia jakie są moje pasy... Chyba tylko support może mi pomóc, co? :(

1. W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś, jeśli wykryją kilka kont z tego samego ip to Ci je zbanują.

2. Napisz do supportu powinno pomóc, albo spróbuj się zalogować nazwą steama i hasłem steama

1. W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś, jeśli wykryją kilka kont z tego samego ip to Ci je zbanują. 2. Napisz do supportu powinno pomóc, albo spróbuj się zalogować nazwą steama i hasłem steama

Geledrian a jeśli mam zmienne IP to czy wtedy też wykryją multi?

Wykrywają i banują. Po zewnętrznym ip, czy coś takiego. Nie znam się na tego typu rzeczach, ale banują nawet tych z niby zmiennym.

Siemka mam kilka pytan jak jest teraz exp robic questy nie bede w tyle? I bede musial je odrabiac? Jechac na kogos buildzie czy sam robic? Na jakich dungach najwiecej expa dostane ? Aktualnie mam 25 lvl.