[Dragon Nest]Polski Serwer - Czy się opłaca?

Witam,

Już kiedyś wpadłem na pomysł aby stworzyć POLSKI serwer Dragon Nest gdzie client jest w min. 90% przetłumaczony. Nie wiem czy to dobry pomysł dlatego pytam się was, opłaca się czy nie ?

+ spolszczenie

+ brak skośnookich , rusków , etc (niektórym to przeszkadza , mnie nie..)

+ możliwość naprawdę świetnej zabawy

- możliwe złe community

- nie będzie się dało utrzymać serwera

Nie

Ciekawy pomysł , byłby pierwszy taki serwer ! Na pewno dużo ludzi chciało by pograć i przetestować co oferujecie ,a kto wie może by zostali na dłużej :)

Jak przetłumaczysz to lepiej wyślij do twórców gry, będzie lepiej :v

Nie, dużo zabawy i strata czasu. Nie ma wielu polaków którzy grają na serwerach, szczególnie prywatnych.

80% osób, które grają w gry zna (tak mi się wydaje) język angielski na tyle dobrze, żeby poradzić sobie z grą. Od reszty są po prostu polskie gildie. Taki serwer by przyciągnął ludzi, 10-letnich.

Beznadzieja, wszystkie polskie wersje gier to beznadzieja... i najważniejsze pytanie: PO CO? Skoro można grać na wersji europejskiej z aktualizacjami itd.

Beznadzieja, wszystkie polskie wersje gier to beznadzieja... i najważniejsze pytanie: PO CO? Skoro można grać na wersji europejskiej z aktualizacjami itd.

A kto powiedział że nie będzie aktualizacji :P

W DN i tak się nic nie czyta praktycznie. xd

Wystarcza angielski na poziomie przedszkolaka żeby sobie na spokojnie grać i wszystko rozumieć. Taki serwer przyciągnął by pewnie tylko polskich malutkich dzieciaczków które nie umieją żadnego słówka z anglika bo zapewne im się nie chce uczyć.

No chyba ze celujesz w taką właśnie społeczność na serwerze wtedy śmiało realizuj swój pomysł.

Ogólne polski serwer, który by celował głównie w polskich graczy dragon nesta może nie byłby głupim pomysłem, ale tłumaczenie na j. polski jest raczej zbędne. c:

Jezyk PL w grach typu non target / dungeon? Raczej nie potrzebny. Questow nikt nie czyta, a opisy w itemach sa proste jak budowa cepa. Jezyk polski sprawilby ze dobra marka DN stracila by na renomie. Z regoly gry tlumaczone na jezyk pl. szybko sa zamykane lub populacja jest nikła. Wiec... NIE.

Witam,

Już kiedyś wpadłem na pomysł aby stworzyć POLSKI serwer Dragon Nest gdzie client jest w min. 90% przetłumaczony. Nie wiem czy to dobry pomysł dlatego pytam się was, opłaca się czy nie ?

+ spolszczenie

+ brak skośnookich , rusków , etc (niektórym to przeszkadza , mnie nie..)

+ możliwość naprawdę świetnej zabawy

- możliwe złe community

- nie będzie się dało utrzymać serwera