Dragon Nest

Kochani chciałbym się was doradzić czy jest jakaś wersja dragon nesta na której warto zacząć grać? Chodzi mi o popularcje (żeby mieć z kim biegac rajdy) updat’y itd. Czy na Sea pingi są do wytrzymania a może jakiś dobry priv?

Czy wiesz ze na sea/na zostala nalozona blokada na graczy spoza regionu? Oczywiscie mozna sie bawic w obchodzenie tego. Szukalem privow kilka miesiecy temu i znalazlem jeden lekko sie nadajacy, ale populacja nadal byla slaba. Niestety nazwy nie pamietam.

Sam z chęcią zagralbym w DN, Kritika, a raczej jej end game nie sprosta moim oczekiwaniom, ale tak jak kolega wyżej wspomniał, aktualnie nie ma wersji w która możnaby bez problemów zagrać. Przepraszam za offtop, ale może są jeszcze jakieś godne instancjówki godne zagrania, ktoś coś wie na ten temat?

Hej.
Ja osobiście zakochałem się w Dungeons and Dragons Online.
Gra jest świetna. Masa buildów, multiklasowość, bardzo ciekawe questy, F2P, jest wciąż rozwijana, są polskie gildie, crafting.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej - napisz. Powtarzam, gra jest F2P. Nie wierz ludziom, którzy mówią, że gra jest P2P.
Gra jest raczej dla dorosłych osób, które oczekują czegoś więcej niż klepanie mobów w kółko.
Społeczność gry jest bardzo dojrzała i trzeba umieć angielski na poziomie dobrym :slight_smile:

Brzmi świetnie, problemem będzie natomiast mój angielski :disappointed_relieved: