Dragon Nest

Tak, np ja - codziennie wieczorem na godzinke, dwie ;)

Witam, oglądając jeden filmik na temat gry, spodobała mi się, a więc czy dalej to jest aktualne? W sensie, granie samemu jest nudne jak sami wiecie.

Posiadam ts'a, skype etc.

Ja też wchodzę na godzinkę, dwie, góra trzy dziennie. Tak, ja gram.

@UP

masz na PW TS'a

Też grywam, wieczorkiem z godzinke w porywach do trzech XD Tak Casualowo.

Daje następną szansę tej grze może teraz się uda ponieważ nie ma w co totalnie grać.

A do tego exp event TU.

Której klasy Wam brak? I jakie poziomy aktywnych graczy

Gierka pobrana, gra ktoś teraz?

Ja gram academic, lvl 26, i nwm, cos bardziej mnie physician kusi ale moze i zostane adeptem ;)

Nie wiem po co... ale ściągam Dragon Nest'a. x.x Jakby nie patrzeć, dobrze się kiedyś przy tym bawiłem. Może warto dać kolejną szansę. Skoro tyle osób się zebrało, to można by założyć gildię. Zawsze to dodatkowy exp i inne profity.

Też chętnie sie przyłącze. Jakby ktoś mógł to niech wyśle adres TS'a. ;)
Zapewne zagram jakims warriorem czy czyms w podobie.

Na pewno jest ten 100% exp boost?

Co prawda od dawna nie grałem, jednak dziś wszedłem i wcale szybciej nie lvluje, niż kiedyś. A jeżeli, to na pewno nie 100%.

Na pewno jest ten 100% exp boost?Co prawda od dawna nie grałem, jednak dziś wszedłem i wcale szybciej nie lvluje, niż kiedyś. A jeżeli, to na pewno nie 100%.

Też nie odczuwam 100% exp boost. Znaczy.. tak jak kolega wyżej, lvluję szybciej, ale bardziej stawiam to na fakt, że lvl cap wzrósł, niż jeśli jest to zasługa eventu.

Na pewno nie ma 100%, ludzie na oficjalnym forum też nie dowierzają jak firma oszukuje ludzi, by Ci pobrali klienta i weszli do świata gry. Crap.

Kiedyś trochę się grało wiec chyba ściągnę i dam gierce drugą szanse

Jakby co, to ogarnąłem własną gildię. Nic zobowiązującego. Po prostu łatwiej będzie nam się w razie czego znaleźć i komunikować.
Nazwa gildii: Trinitive

Myślę o grze na poważnie, proszę każdego chętnego o podanie adresu ip, a jesli nikt nie ma to ja załatwie , więc ew proszę o wypowiedzenie się kto byłbym chętny na takie zrzeszenie :)

Na ile starcza dzienna stamina?

Na ile starcza dzienna stamina?

Well, wczoraj grałem non stop od 15 do 24 i zmarnowałem jej 700(a dzienny limit do 900). Do tego teraz wprowadzili jakiś system Like, gdzie za 3 like zwiększa Ci się stamina.

Coś tu sie skleiło? Gracie jakąś większą ekipą?

Moglibyście tutaj swoje Nicki pozostawiać, żeby nam łatwie się było dogadać. Przypominam jeszcze raz NIck Sefurion, właśnie wbijam go gry, możecie napisać.