Dragon saga

Czy są jakiekolwiek informacje o tej grze?
Czy planują zawitać z powrotem do europy?
Czy to już koniec i już nigdy nie wrócą?

Ostatni pobrałem jakąś wersję i servery puste.

Ostatnio? Z tego co wiem gry nie ma w europie, wycofali się z takimi tytułami jak dragonsaga ragnarok (to jeden publisher) itd. ze względu na zmiany w prawie. Oczywiście wszystkie europejskie konta zostały zbanowane.

http://www.playdragonsaga.com/
Proszę cię bardzo (jak już pisałem, jest to “jakaś” wersja, nie wiem jaka, a może priv?)

Boorboon, czy grasz spoza europy? Mi się ledwo strona ładuje a forum wcale się nie włącza. To był oficjalny serwer. Szkoda, że nie zdechł w momencie wypięcia się na eu :slight_smile:

Znaczy strona się nie ładuje, forum się nie ładuje jeśli jesteś zalogowany w europie.
Nie możesz się zalogować na konto itd.
To nie jest priv :).
Po prostu dragon saga miała delikatne mechaniki hazardowe np. kostiumy brało się zawsze z tokenów z cash shopu i losowałeś je z dużej listy, która się zmieniała co kilka dni.
Nagrody z dungeonów też można było losować także przy użyciu specjalnych tokenów.
Najśmieszniejsze jest to, że w porównaniu z innymi tytułami ten jest naprawdę łagodny pod względem p2w i hazardu jednak firma zamiast wprowadzać zmiany i dostosować grę do rynku europejskiego stwierdziła, że lepszym rozwiązaniem będzie zablokowanie logowania z eu i wszystkich kont, które były stworzone w eu.
Jedyną alternatywą jest granie przez VPN na nowym koncie… Co jest dosyć smutne… Bo progress był duży, wszystko było zrobione. Nic tylko logować się i ogarnąć nowy patch.

Dragon Saga żyje i ma się dobrze. Ogólnie server europejski oficialny padł tzn. z webzenu (chyba oni wykupili wcześniej z gpotato) i zostawili tylko serwer amerykański który ma blokadu ip.
Natomiast istnieje server francuski oficialny który dostaje caly czas dodatki itd. jest w dwóch językach angielski i francuski. Są dwa channele oba zawsze wypełnione minimum w połowie ( często 3/4 czasem full ).
https://playdragonica.eu/ (na stronie zmień na język angielski).
Jedyna wada wszyscy npc gadają po francusku pomimo iż wybierasz angielską wersję :confused: Ale można grać i ludzi jest dużo.

Tyle lat żyć w niewiedzy. Dzięki za pokazanie serwera, właśnie ściągam i zobaczę. Zostało “tylko” nauczyć się francuskigo dla lepszej komunikacji :smile: . Pewnie grałeś na serwie, więc możesz mi napisać jak sprawa się ma z ulepszaniem itp, czy wprowadzili możliwość kupna insurance scrolli(czy jak to się nazywało) w grze? A nie tak jak na starym eu gdzie trzeba było kupować z isa.

Jak zobaczyłem że servery są puste, to wyłączyłem te grę xD więcej nic nie pomogę

Gram tylko okazyjnie ale beany i te niebiskie scrolle do upgrade lecą ze skrzynek i to w dużych ilościach (klucze z bossów ,a skrzynki z bonusowej mapy).

http://dragonica-extended.com/landing.php

Tutaj masz najwiekszy serwer do tej gry (prywatny), Zobacz sobie.

I to chyba nie webzen tylko gravity tak jak ragnaroka itd… :stuck_out_tongue:

Chwila czyli dużo cash shopu leci po prostu ze skrzynek? Fajnie :P.
Nie koniecznie chciałem zaczynać od nowa… Tak bym po vpn leciał na webzenowskim… Bo po prostu nie chce wydawać z 2000 złoty, żeby mieć gear, który miałem xD a na taki event jak zrobili po 2 tygodniowym rollbacku już nigdy nie trafię xD (ludzie tak to zaabusowali nowymi postaciami, że zrobili cash shop o wartości 100-200 tysięcy euro przez 2 tygodnie eventu xD)
PS: Chętnie ogarnę ten server.