DragonNest - Szukam graczy!

Witam, wczoraj pobrałem client DN z platformy Steam, pograłem chwile ale samemu to nie to samo, poszukuje ludzi chętnych do gry.
Sam jestem totalnym newbie, ale to nie ważne czy masz doświadczenie czy nie (chociaż przydałby się ktoś ogarnięty kto pomoże z problemami "noobków" :)
Wymogi prawie tak jak zawsze:
- Głos po mutacji (ofc nie dot. to kobiet :)))
- Mikro + Słuchawki
- TS3
- Otwartość i dobry humor !

Możecie dodawać mnie na steam : doctorLx
Pisać tutaj w temacie lub na PW

Pozdrawiam,
dOc.

Siemka, chciałbym się dowiedzieć czy nadal poszukujesz graczy do wspólnej gry? Postanowiłem wrócić do DN ale tym razem przez Steam'a, zostałem zmuszony do gry od zera (z jakiegoś powodu nie da się połączyć starego konta z tym steamowym...) więc szukam ludzi którzy też będą dopiero zaczynać.
Wiem że ten temat został założony ponad miesiąc temu więc zapewne już masz wyższy level, ale pomyślałem że nie ma sensu zakładać nowego dlatego podpiąłem się do Twojego.

Mikrofon itp. oczywiście są.

Witam, wczoraj pobrałem client DN z platformy Steam, pograłem chwile ale samemu to nie to samo, poszukuje ludzi chętnych do gry.
Sam jestem totalnym newbie, ale to nie ważne czy masz doświadczenie czy nie (chociaż przydałby się ktoś ogarnięty kto pomoże z problemami "noobków" :)
Wymogi prawie tak jak zawsze:
- Głos po mutacji (ofc nie dot. to kobiet :)))
- Mikro + Słuchawki
- TS3
- Otwartość i dobry humor !

Możecie dodawać mnie na steam : doctorLx
Pisać tutaj w temacie lub na PW

Pozdrawiam,
dOc.