Dragonrip.com - RPG w przeglądarce

Dragonrip jest to gra RPG w przeglądarce (działa pod PC, Android, MacOS etc.) w której wybieramy postać z kilku dostępnych (obie płcie są dostępne) i zaczynamy przygodę.
Najbliżej jej do SimpleMMO. W Dragonrip mamy dojrzałą społeczność graczy.
Jest dużo aktywności do wyboru, są klany, forum, czat etc. Wszystko dostępne na stronie.

Załączam screena z mojego konta gry (tylko z 1 zakładki) dla pokazana jak wygląda Dragonrip.
screen_dragonrip

Gram po stronie światła guardianem. Mój nick ReidKader.

I w związku z tym szukam chętnych do wspólnej gry i założenia pierwszego polskiego klanu.
Piszcie do mnie w grze lub w tym temacie lub poprzez moją strone tutaj na profilu.

Jak będziecie zakładać konto do gry to podawajcie prawdziwy adres email, bo przyda się gdy zapomnimy hasło i dwa nie da się go poźniej zmienić.

Dodam jeszcze, że gra jest bardzo dobrze zrobiona, ciągle rozwijana i nie wymaga dużo czasu. Można grać przeglądając internet lub jadąc w pociągu lub w pracy w wolnej chwili.

https://dragonrip.com/

Wygląda fajnie , tylko 100 osób online dziennie i 1000 ogółem to nie jakieś epickie wyniki.

kto teraz gra w przeglądarkowece, ich czas dawno przeminął

Ja tam bym pograł w coś fajnego na przeglądarce, tylko żeby popularne było. W czasach, w których żeby coś pograć trzeba najpierw pobrać 200 GB , to nie jest wcale taka zła opcja.

zawsze masz opcje chmurowe bez pobierania

fajna gierka, polecam

mogłem się lepiej postarać z tym fakowy kontem;)

w sensie, ze ja? jezeli tak to spójrz, ze troche to konto mam, lubie gry przeglądarkowe i ta jest serio spoko zrobiona.

Tylko ja nie mogę się zarejestrować na androidzie? Każe mi wybrać stronę konfliktu, ale nie mam żadnej opcji wyboru.

image

musisz kliknac na ktoras z tych kulek