Drakensang Online PL - przeglądarkowe Diablo

9fxtg3.jpg

Drakensang Online to jedna z najlepszych produkcji internetowego giganta Bigpoint, twórcy takich gier jak Dark Orbit, Farmerama, Battlefield Heroes, czy Seafight. Jak przystało na to studio już od samego wejścia do gry spotykamy świetną grafikę, ciekawy interfejs oraz powoli odsłaniamy fabułę gry. Drakensang jest pełnym akcji 'hack n slash' MMORPGiem rozgrywającym się uniwersum zbliżonym do tego z serii Diablo. Gra stała sie na tyle popularna, że otrzymała Polską wersję językową. Istnieje możliwość gry w przeglądarce jak i przez klienta. Tuż po zarejestrowaniu pokaże nam się menu tworzenia postaci. Mamy do wyboru Rycerza zakonu Smoka, Czarodzieja Okręgu, Strażnika lasu oraz krasnoluda zwanego Parowym mechanikusem. Grając w Drakensang nie sposób było nie zauważyć, że wyśmienitej grafice towarzyszy, także, jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie kiedykolwiek słyszałem. No dobra, ale swoją postać już stworzyliśmy, czas na wygląd gry od środka. Nie będę owijał w bawełne, gra jest rewelacyjna! Już na wczesnych levelach mamy doczynienia niesamowicie wyglądającymi stworami. Grę na prawde polecam. Zachęcam do komentowania oraz obejrzenia mojego filmku z gry: https://www.youtube.com/watch?v=TXq8bImi1G0

bez wydawania prawdziwych pieniędzy na IS warto zaczynać? :P

Drakensang jest pełnym akcji 'hack n slash' MMORPGiem rozgrywającym się uniwersum zbliżonym do tego z serii Diablo

Nie sądzę.

Drakensang Online to jedna z najlepszych produkcji internetowego giganta Bigpoint, twórcy takich gier jak Dark Orbit, Farmerama, Battlefield Heroes, czy Seafight.

Nie sądzę.

Gra sama w sobie jest spoko,ale p2w ją niszczy,po za tym nawet jak na h'n's jest zbyt monotonna,a do tego nudna.

P.S Jeszcze raz zobacze wasze komentarze glupie typu ty chu*u itp itd liczcie się z tym, że ja wam znajde numer ip i namierze was. Zobaczemy jak będziecie płakali jak wam pozablokuje komputery.

Proszę,nie blokuj mi płyty głównej.

Gra może dobra ale tylko i wyłącznie dla bogaczy.

To że to HS to nieznaczny, że jest podobna do Diablo.

p2w ? jak tam te płatne monety lootasz z potworków... może w małej ilości ale trochę czasu i można uzbierać sporo żadna gra wam nie da zdobycia płatnej waluty z loota

p2w ? jak tam te płatne monety lootasz z potworków... może w małej ilości ale trochę czasu i można uzbierać sporo żadna gra wam nie da zdobycia płatnej waluty z loota

Co nie zmienia faktu że nawet poty są u handlarzy za walutę premium.

Od początku aż do teraz nie wydałem ani złotówki na IM. Aktualnie mam status Chorążego na arenie pvp, a caałe eq zrobiłem po prostu grając. Ranga w PvP ma tez duże znaczenie, jeśli chcemy konkurować z lepszymi. Jeszcze co do eq to nikt nie kupuje broni,zbroi za hajs tylko idzie i dropi sobie unikaty lub też robi legendy czy tam nadzwyczajne rzeczy bo tylko one są sensowne. By coś osiągnąć w tej grze potrzeba wyłącznie czasu, żadnego wydawania złotówek.

Nie ma to kompletnych szans w porównaniu do innych hns. Nie chcesz płacić za dobrego hnsa(diablo 3, torchlight 2, baa nawet vanhelsing jest lepszy)? To graj w poe, proste logiczne i tyle na temat,darkensang to gra monotomna, różnorodność buildów powalająca(sarkazm :D), co do p2w się nie wypowiem bo nie zdołałem wytrzymać do jakiś wysokich lvli.

Dawno temu miałem 40(teraz chyba 45 max) i p2w nie ma. To znaczy, nie zrozumcie mnie źle ;) Wszystko można zdobyć za darmo tylko że to zajmuje odczuwalnie dużo czasu, a brak handlu kompletnie zabija ideę gier MMORPG, dlatego nie polecam tejże gry. To samo z King's Road.

Drakensang Online to jedna z najlepszych produkcji internetowego giganta Bigpoint, twórcy takich gier jak Dark Orbit, Farmerama, Battlefield Heroes, czy Seafight. Jak przystało na to studio już od samego wejścia do gry spotykamy świetną grafikę, ciekawy interfejs oraz powoli odsłaniamy fabułę gry. Drakensang jest pełnym akcji 'hack n slash' MMORPGiem rozgrywającym się uniwersum zbliżonym do tego z serii Diablo. Gra stała sie na tyle popularna, że otrzymała Polską wersję językową. Istnieje możliwość gry w przeglądarce jak i przez klienta. Tuż po zarejestrowaniu pokaże nam się menu tworzenia postaci. Mamy do wyboru Rycerza zakonu Smoka, Czarodzieja Okręgu, Strażnika lasu oraz krasnoluda zwanego Parowym mechanikusem. Grając w Drakensang nie sposób było nie zauważyć, że wyśmienitej grafice towarzyszy, także, jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie kiedykolwiek słyszałem. No dobra, ale swoją postać już stworzyliśmy, czas na wygląd gry od środka. Nie będę owijał w bawełne, gra jest rewelacyjna! Już na wczesnych levelach mamy doczynienia niesamowicie wyglądającymi stworami. Grę na prawde polecam. Zachęcam do komentowania oraz obejrzenia mojego filmku z gry: https://www.youtube.com/watch?v=TXq8bImi1G0

Dział: Nasze teksty

Treść: Krótki opis i link na yt

...to tak na poważnie?

img_map.png

Drakensang Online jest na prawdę godne polecania, pod względem misji, zadań, cyklicznych eventów itd. Jedynie co zniechęca graczy to fakt częstych, występujący błędów, zawieszania się serwerów itp. Bez wydawania pieniędzy również można się dobrze bawić, choć dla niecierpliwych może okazać się to nudne, ale... gdy ma się zgraną paczkę znajomych, albo co lepsze - BRACTWO, wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa!

Gorąco polecamy :)

PS: Może to Was przekona: https://www.youtube.com/watch?v=liL_ekXPo38

9fxtg3.jpg

Drakensang Online to jedna z najlepszych produkcji internetowego giganta Bigpoint, twórcy takich gier jak Dark Orbit, Farmerama, Battlefield Heroes, czy Seafight. Jak przystało na to studio już od samego wejścia do gry spotykamy świetną grafikę, ciekawy interfejs oraz powoli odsłaniamy fabułę gry. Drakensang jest pełnym akcji 'hack n slash' MMORPGiem rozgrywającym się uniwersum zbliżonym do tego z serii Diablo. Gra stała sie na tyle popularna, że otrzymała Polską wersję językową. Istnieje możliwość gry w przeglądarce jak i przez klienta. Tuż po zarejestrowaniu pokaże nam się menu tworzenia postaci. Mamy do wyboru Rycerza zakonu Smoka, Czarodzieja Okręgu, Strażnika lasu oraz krasnoluda zwanego Parowym mechanikusem. Grając w Drakensang nie sposób było nie zauważyć, że wyśmienitej grafice towarzyszy, także, jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie kiedykolwiek słyszałem. No dobra, ale swoją postać już stworzyliśmy, czas na wygląd gry od środka. Nie będę owijał w bawełne, gra jest rewelacyjna! Już na wczesnych levelach mamy doczynienia niesamowicie wyglądającymi stworami. Grę na prawde polecam. Zachęcam do komentowania oraz obejrzenia mojego filmku z gry: https://www.youtube.com/watch?v=TXq8bImi1G0