Drop na serwerach

Witam

mam takie pytanie

jaka jest szansa na jakiś ciekawy i drogi drop podczas gry na serwerze lub podczas gry turniejowej ? Czy jest szansa na wydropienie np kosy albo awp asimow ? czy może jednak jest jakieś ograniczenie dropu do pewnej wartości ?

Pytam bo jeszcze nie widziałem aby komuś coś wartościowszego dropneło

Każda mapa rankingowa ma swoją kolekcję skinów do wylosowania

http://csgostash.com/collection/The+Dust+2+Collection

tutaj możesz sprawdzić co na jakiej mapie może wydropić (zakładka collections).

@up
Coś mi się zdaje że nie tak to działa ponieważ mi osobiście poleciał z gry rankingowej p250 franklin FN a on jest z kolekcji "bank".

@upCoś mi się zdaje że nie tak to działa ponieważ mi osobiście poleciał z gry rankingowej p250 franklin FN a on jest z kolekcji "bank".

To miałeś mega szczęście gratuluję..

A szansa na taki skin to chyba 2-4%

@upCoś mi się zdaje że nie tak to działa ponieważ mi osobiście poleciał z gry rankingowej p250 franklin FN a on jest z kolekcji "bank".

To widocznie grałeś na mapie bank :D

kosa i awp asiimov jest ze skrzynek a nie z dropu -.- może ci dropnąć wszystko co nie posiada stattracka bo jest z danej operacji lub skrzynki. jeśli myślisz że od tak może ci dropnąć kosa z meczu to ja pie.....

To że np franklin jest z kolekcji bank to nie znaczy że musi grać tylko tam -.- w ogóle jest taka mapa? dla przykładu.. ja dostałem awp pit viper po overpassie więc wielce specjaliści nie wypowiadajcie sie jak nic nie wiecie. nie musisz grać traina żeby dostać urban ddpat itp...

Kolekcja broni nic nie zmienia..

Np. Dziś na Inferno wyleciał mi AUG Kontrahent, a jak wiadomo

jest z kolekcji Italy.

Jakby drop zależał od kolekcji broni i na jakiej mapie grasz, to 98% ludzi by grało Cobblestone'a z nadzieją na Dragon Lore...

Jednym z moich pierwszych dropów było AK Emerald Printsprite ( może trochę nazwę przekręciłem ) w jakość MW , więc naprawdę warto próbować grać ponieważ to zawsze coś niż jakieś skrzynki po 0.03 euro :)

Skiny padają do koloru fioletowego, powyżej czyli czerwony i złoty nie padają.

Skiny padają do koloru fioletowego, powyżej czyli czerwony i złoty nie padają.

pominąłeś różowy. Franklin dropi normalnie ale reszta skinów różowych ( m4 knight i masterpiece) oraz czerwonych ( dragon lore) dropi już tylko z misji.

zeby nie zakladać nowego tematu

co to są te misje w cs:go ?

musisz mieć kupioną operacje żeby robić misje. np zabij wroga nożem na matchmakeingu. za to możesz dostać skina z danej kolekcji.

Witam

mam takie pytanie

jaka jest szansa na jakiś ciekawy i drogi drop podczas gry na serwerze lub podczas gry turniejowej ? Czy jest szansa na wydropienie np kosy albo awp asimow ? czy może jednak jest jakieś ograniczenie dropu do pewnej wartości ?

Pytam bo jeszcze nie widziałem aby komuś coś wartościowszego dropneło