Duel of Champions - kody

WITAM !

JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY GRANIEM LUB JUŻ GRA TO PROSZE KODZIKI :)

TH4NK5FBF4N5
5ORRY54TURD4Y
WE-ARE-NO-TROLLS
THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV
MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS

TH4NK5-70K-D0C-F4CEB00K-L3G1ON

kod na dwa Super Pakiety Serca Koszmarów!

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J
TH4NK5FBF4N5
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

Nie wszystkie działają ale te co działają są w 100 % legalne :)

I jeszcze to :

Z okazji świąt znów pojawiły się nowe, alternatywne, świąteczne karty. Zdobyć je możecie poprzez kliknięcie tutaj (wymagane jest konto na Facebooku). Należy kliknąć na link, polubić stronę (oficjalny fanpage DoC-a) i podać swój e-mail. Kod jest unikatowy dla każdego konta, a jego ważność wygasa 13 I 2014. Dodatkowo jedna osoba może go ponoć wysłać do pięciu znajomych (podając ich adresy mailowe)!

Ta sama zasada tyczy się Twittera. Z tą różnicą, że klikamy
tutaj, a i kartę dostajemy inną.

.

Mam nadzieje, że komuś pomogłem i umiliłem dzień bo znając życie nie każdy o tych kodach wie.

Najgorsze z tymi kodami jest to, że bardzo szybko się deaktualizują :/ a szkoda. W każdym razie wielkie dzięki, część z nich działała :)

Jak coś jeszcze znajde to wkleję ;)

Można zmienić te oczoj@bne kolory na normalne?

Czy są obecnie działające jakieś kody do gry?

Do dziś wiem, że dalej niektóre kody z podanych wyżej działąją, ale oczywiście jak uda się zdobyć jakiś nowy to wkleje :) jak ktoś z was zdobędzie też taki to prosze o kontakt.

Nowy kodzik

TH4NK5-70K-D0C-F4CEB00K-L3G1ON

kod na dwa Super Pakiety Serca Koszmarów!

Pozdrawiam.

Dzięki :) zaktualizowałem pierwszego posta!

WITAM !

JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY GRANIEM LUB JUŻ GRA TO PROSZE KODZIKI :)

TH4NK5FBF4N5
5ORRY54TURD4Y
WE-ARE-NO-TROLLS
THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV
MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS

TH4NK5-70K-D0C-F4CEB00K-L3G1ON

kod na dwa Super Pakiety Serca Koszmarów!

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J
TH4NK5FBF4N5
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

Nie wszystkie działają ale te co działają są w 100 % legalne :)

I jeszcze to :

Z okazji świąt znów pojawiły się nowe, alternatywne, świąteczne karty. Zdobyć je możecie poprzez kliknięcie tutaj (wymagane jest konto na Facebooku). Należy kliknąć na link, polubić stronę (oficjalny fanpage DoC-a) i podać swój e-mail. Kod jest unikatowy dla każdego konta, a jego ważność wygasa 13 I 2014. Dodatkowo jedna osoba może go ponoć wysłać do pięciu znajomych (podając ich adresy mailowe)!

Ta sama zasada tyczy się Twittera. Z tą różnicą, że klikamy
tutaj, a i kartę dostajemy inną.

.

Mam nadzieje, że komuś pomogłem i umiliłem dzień bo znając życie nie każdy o tych kodach wie.