Duże bitwy

czy w guild wars są duże bitwy ponad 200 osobowe i czy guild wars dalej będzie chodził po wprowadzeniu guild wars 2 na rynek :rolleyes: i czy guild ma duże aktualizacje mam zamiar kupić a niewiem tego aktualizacje żeby były mniejsze niż 2 giga

Tego nie wiadomo, czy dalej duzo osob bedzie gralo w gw1 jak wyjdzie gw2.. co to w ogole za pytanie jest trololololol

czy w guild wars są duże bitwy ponad 200 osobowe i czy guild wars dalej będzie chodził po wprowadzeniu guild wars 2 na rynek i czy guild ma duże aktualizacje mam zamiar kupić a niewiem tego aktualizacje żeby były mniejsze niż 2 giga

te pytania sa w stylu co bedzie jak bedzie chociaz nikt tego nie wie.....

GW1 TO INNA GRA NIZ GW2! i nie maja nic ze spoba wspolnego

Jezeli to dodatk iw postaci UPDATE owszem nawet moga miec po 10 gb....raz/2 razy do roku sami tak powiedzieli....wiec liczcy na update co miesiac po 2gb nie masz po co raczej:) chociaz kto ich wie....

Jeśli wychodzi aktualizacja to jest wydawania w formie dodatku, za którego się płaci [nowe tereny/skille/itd].

GW ma wyjątkowy system, nazwałbym go party system - czyli tylko osoby organizujące pt w mieście po wyjściu z niego widzą się nawzajem. Takie rozwiązanie zapewnia brak ks, pvp i pk poza miastem. Do pvp są specjalnie stworzone areny, ale nie są to wali 100vs100. Moim skromnym zdaniem GW nie jest tytułem nastawionym na pvp, jego główną zaletą jest wciągająca fabuła godna uznania jako jednej z lepszych wśród gatunku jakim jest mmorpg.

Nastawiony jesteś na pvp, więc polecam albo poczekań na GW2, albo pograć w coś innego.

Z tytułów które mogę Ci polecić jako dobre nawalanki typu 50+ vs 50+ to:

  • Lineage 2
  • Kal Online
  • Prius Online
  • Dragona Online
  • Rappelz
  • Perfect World
  • King of Kings 3

Wszystkie wymienione tytuły są grami f2p, dlatego też jeśli wybrana gra nie spodoba Ci się jednak po pewnym czasie, nie tracisz żadnych pieniędzy, a tylko czas [który nieraz jest bardziej cenny niż dobra materialne]. Jednakże czas należy poświęcić w niemalże każdej grze, skoro interesują Cie gry mmorpg to przypuszczam że musisz mieć ten czas :)

czy w guild wars są duże bitwy ponad 200 osobowe i czy guild wars dalej będzie chodził po wprowadzeniu guild wars 2 na rynek :rolleyes: i czy guild ma duże aktualizacje mam zamiar kupić a niewiem tego aktualizacje żeby były mniejsze niż 2 giga