D'Va na 3 vs 3

Hej.

Wiecie może jak skontrować D'Vę na eliminacji 3 vs 3? To coś jest instapickiem w każdej grze i faktycznie sprawdza się genialnie.

Próbowałem Żołnierza - 76 i Wdowę, ale ten jej pasyw po prostu niszczy system, a z tak małą ilością wrogów nie musi się martwić o HP i robi szalenie duży DMG.

Jakieś propozycje?

Mam Overka od niedawna i dzisiaj odkryłem ten tryb. Nie ukrywam, spodobał mi się nawet bardziej niż te"turniejowe" :D

Zaria, Winston.

Diva nie zablokuje ich LPM i trzeba cisnąć, szczególnie Winston, jak już lasencja wyleci z Mecha to 100% kill.

Dokładnie, Zaria i Winston, od siebie dodałbym jeszcze agresywniejsze zagranie - Symethra(ale tu już trzeba bardziej taktycznie podejść do tematu).

Ja polecam Ane, strzałka usypiająca plus ostrzał Żołnierza lub hak wieprza i po Divie. Dobrą kontrą może się okazać też tak jak wyżej koledzy wspomnieli Zaria, bo Winston ze swoimi obrażeniami to raczej może co najwyżej przyblokować parę obrażeń ale na 3vs3 sprawdza się tylko przy papierowych postaciach typu DPS.

Zaria ?

Rzadko kiedy da się naładować w 3v3 tą postacią, a Winston bez

szybkiego heala może szybko spaść. Bierz bez kombinowania Wieprza, Anę, to najlepsze

postacie na ten tryb, tylko ta druga wymaga już jako tako umiejętności.

Hej.

Wiecie może jak skontrować D'Vę na eliminacji 3 vs 3? To coś jest instapickiem w każdej grze i faktycznie sprawdza się genialnie.

Próbowałem Żołnierza - 76 i Wdowę, ale ten jej pasyw po prostu niszczy system, a z tak małą ilością wrogów nie musi się martwić o HP i robi szalenie duży DMG.

Jakieś propozycje?

Mam Overka od niedawna i dzisiaj odkryłem ten tryb. Nie ukrywam, spodobał mi się nawet bardziej niż te"turniejowe" :D