Dział Szukam MMO zamknięty do odwołania

Spam to tylko to co widzę w tym dziale, setki użytkowników rejestrujących się tylko po to aby zadać kolejne głupie pytanie.

Dział zamykam do odwołania.

Powód? Ogromny spam, polecanie tych samych gier. Wątków jest już wystarczająco, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie wykluczam, że dział może zniknąć całkowicie.

Moim zdaniem dobrze, że chwilowo zostaje zamknięty ten temat. Zgadzam się. Codziennie jest po 3 lub i więcej nowych tematów. Ale może na stałe, to może nie zamykać go. :) Na razie może tak zostać, mi to nie przeszkadza.

Łaaa bić, zabić!!! Ja jeszcze odp o NWN2 nie dostałem grrrr! A tak na serio to szkoda bo sobie tam ludzie mogli przynajmniej posty po nabijać

I bardzo dobrze. Proponuje otworzyc ponownie, za jakies pol roku, gdy na rynek wejda nowe gry. Ludzie beda pytac, my bedziemy polecac, a gdy wszystkie mozliwosci znowu zostana wyczerpane, to dzial sie zamknie na nowo. I tak dalej...: ).

Drako akurat twój temat powinien być w gry komputerowe a nie szukam mmo :D

A ja taki piękny temat założyłem. Dawno przecie nie było nic o FPSie :). No to teraz sam muszę pogrzebać po necie. Ma ktoś może informację na jakiej stronie przebiega rejestracja do gry Huxley?

Bardziej btw.: Lepiej żeby dział nie zniknął całkowicie bo jak ktoś nie zauważy archiwum, a chyba jest wiele takich osób to znowu będą się rejestrować takie PapaBot`y, żeby o coś się spytać :P .

Ja dam sobie ręke uciąć że szukam mmo przensiesie sie do : pytania i problemy , bo w końcu" jakie mmo mi polecacie ? "to pyanie nie :lol:

Dobrze zrobiliście nie będzie więcej szpamu codziennie były odpowiedzi na ten sam temat były polecane te same gry jak by nie mogli sobie zobaczyc poprzednich tylko trzeba szpan.Na zawsze to może i nie,ale na dłużej to tak.

I jest git nie będzie tylu spamerów i nobaśnych tematów. Broda dobra uwaga =P

Dobra robota, wreszcie Boty forumowe wysilą palice i poszukają na własną rękę...

Ma ktoś może informację na jakiej stronie przebiega rejestracja do gry Huxley?

Imo jeszcze OB nie ma i kluczy do CB również.

Co do tematu - fest.

Miałem to zaproponować...

Wyczyścić całe forum, wyznaczyć grupę z pięciu osób które będą śledziły i odpowiadały. Osób które nie będą po prostu dawać swojego ulubionego MMO, ale takiego które naprawdę pasuje. Wtedy to może ruszyć.

Można też wyznaczyć grupę osób odpowiadających za dział: Szukasz MMO ? Zajrzyj tutaj ! (czy coś w ten deseń)

Ludzie Ci opisywaliby różne gry pod względem grafiki, dźwięku, rozgrywki, pvp...

Zamiast zadawać głupie i monotonne pytania userzy czytaliby tylko interesujące ich info o grach. Problem spamu rozwiązany - z tym że gry trzeba by opisywać baardzo dokładnie, tak żeby nie było pytań.

podpisuje się pod sqito dobry pomysł !

Często polecacie gry w które nawet nie graliście, albo które nawet nie wyszły (patrz Karos Online, który przed otwarciem serwerów był wszystkim polecany). Jeżeli (jeżeli!) dział zostanie ponownie otwarty to wyłączymy w nim liczenie postów. Dzięki temu wypowiadać się będą te osoby, które mają coś do powiedzenia a nie te które chcą zwiększyć swój licznik.

Jeżeli (jeżeli!) dział zostanie ponownie otwarty to wyłączymy w nim liczenie postów. Dzięki temu wypowiadać się będą te osoby, które mają coś do powiedzenia a nie te które chcą zwiększyć swój licznik.

dzizyz kuboszczek sie zalamie :(

Często polecacie gry w które nawet nie graliście, albo które nawet nie wyszły (patrz Karos Online, który przed otwarciem serwerów był wszystkim polecany). Jeżeli (jeżeli!) dział zostanie ponownie otwarty to wyłączymy w nim liczenie postów. Dzięki temu wypowiadać się będą te osoby, które mają coś do powiedzenia a nie te które chcą zwiększyć swój licznik.

I to jest prawidłowa decyzja. Dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł. W pełni popieram tą decyzję. A tak w ogóle to pomysł sqito tez nie jest zły, nie zaszkodzi go rozważyć.

Możliwe że większość ludzi polecających owe gry, nie ma pojęcia o tym że jeszcze ich nie ma... przeczytali w gazecie o takiej grze i robią aferę... ale nie o to tu chodzi... jeśli ktoś szuka gry niech po prostu przejrzy dział lub poszuka na stronie głównej... Google również nie gryzą.

Ale jest chyba jeszcze jeden sposób, by ominąć ten spam i nikt, by nie musiał pisać. Jedynie jak ktoś ma problem czy coś to napisze w dziale Pytania i Problemy . Przecież jak się wchodzi w dział Szukam MMO, jest tam przyklejony temat: : "Krótka charakterystyka poszczególnych gier". Wystarczy pododawać nowe gry i będzie dobrze. Przecież większość osób, które psiały w tym dziale miały te same wymogi co do gier. I ominie się spam i będzie spokój (częściowo). Tylko tak jak pisałem, wystarczy pododawać nowe gry, które wyszły i które są najczęściej polecane przez użytkowników. :)

no to wam to forum zdechnie, odcieliscie jedyny doplyw nowych uzytkownikow. Kiedys sam zarejstrowalem sie tylko dla pytania w szukam mmo, ale kilka miechow pozniej wrocilem i zostalem redaktorem . wiec jest szansa ze ten dzial rekrutuje nowych idiotow ktorzy sobie tu marnuja czas=D milego samobojstwa