Dżungla?

Może mi ktoś wyjaśnić jak tu wygląda jungla w docie 2 ? Bo zauważyłem są crepy silniejsze i łatwiejsze - lol'a też zaczynałem od jungli. Bo myślę w ten sposób można poznać mapkę gry. I to jest ciekawe (mam niskie mmr więc każdy biega gdzie chce) - to może być moja zaleta. Potem pójdę w carrych. A może jakaś mapka obozów czy coś, od czego w ogóle zacząć ?

dota-2-map-and-key.jpg

Na górnym lane'ie często łatwy switchuje się z jednym ze średnich, głównie z tym bliżej wieży.

Zacznij od carry junglerów pokroju Ursa, BS czy LS lub tankami klasy Axe'a. Początek w jungli jest ciężki, ale potem wychodzą zwycięsko.

Możesz też brać pusherów Sylla bądź Lycana. Oni mają bardzo łatwy start w jungli, zwłaszcza sylla.

Jak zamierzasz grać YOLO Ranked, żeby podbić MMR to tylko Lycan - ma doskonały push i świetny escape mechanism.

BS sobie już gram (i tak do 3 lvla zostawałem na lane, bo nie wiedziałem od czego zacząć a potem w las). Dzisiaj sobie potrenuję i sprawdzę w praniu - rankedy zagram na poziomie 30-40 jak już będę pewny, w grze i swoich bohaterów.

Rozumiem, że mam tam pickować wardy na tej mapie czy jak ?

ENIGMA IN DA JUNGLE, ENIGMA IN DA JUNGLE :3

http://www.youtube.com/watch?v=G-Dut99I42A

Ja ogólnie nie lubię enigmy :D Rzadki pick i dosyć przeciętny, jak dla mnie.

BS na jungli bierzesz tarczę, toporek i tango, jako 1szy skill ten, który regeneruje życie jak coś zabijesz.

To mapka ogólna, spodziewaj się wardów w zaznaczonych miejscach.

To dobry mam poradnik pod bs, bo tak zaczynam zawszę grę :D

Dobrze, że są poradniki to jeszcze jeden plus dla tej gry.

Drzemka jakaś i idę grać :)

Ta mapka jest trochę nieaktualna, jeśli chodzi o umiejscowienie obozów najłatwiejszych creepów. Na dzień dzisiejszy ich obozy są w miejscu skrajnych żółtych kropek u góry i na dole mapki.

Może mi ktoś wyjaśnić jak tu wygląda jungla w docie 2 ? Bo zauważyłem są crepy silniejsze i łatwiejsze - lol'a też zaczynałem od jungli. Bo myślę w ten sposób można poznać mapkę gry. I to jest ciekawe (mam niskie mmr więc każdy biega gdzie chce) - to może być moja zaleta. Potem pójdę w carrych. A może jakaś mapka obozów czy coś, od czego w ogóle zacząć ?