[E3] Remake FINAL FANTASY VII zmierza na PS4!

Tegoroczne E3 roz^*#$ system! Najpierw The Last Guardian, Shenmue 3 a teraz to!

Plotki o tym, że remake Final fantasy VII powstaje pojawiały się regularnie przed każdym E3, dlatego ciężko było w nie uwierzyć i w tym roku. Coś co było niemożliwe stało się faktem!

Zgodnie z doniesieniami gra przypomina mocno Advent Children i nie będzie żadnym remasterem a remake'iem w pełnym tego słowa znaczeniu.

O szczegółach na razie nic nie wiadomo, ale wystarczy obejrzeć poniższy trailer by ciary pojawiły się na plecach. To się dzieje tu i teraz. Final Fantasy VII zmierza w pierwszej kolejności na PS4 a na zwiastunie możecie zobaczyć samego Clouda. Pozostałe platformy póki co nie zostały ogłoszone.

https://www.youtube.com/embed/Kznek1uNVsg

WOW, a myślałem, że znowu lekko zwiększą rozdziałkę i nazwą to niesamowitą, odświeżoną wersją. Po tych ich wcześniejszych FFVII, to ja poczekam.

Jestem oddanym fanem FF od wczesnych części, ale kupiłem type-0 i FF X HD i poza krótkim wspomnieniem i chwilą radości, nic specjalnego. Skupili by się w końcu na tym FF XV, a nie dodawali nowe rozdziały do dema :)

Jednak tym, co przyciągnęło moją uwagę na E3 to Horizon: Zero dawn i nowy hitman. Te gry to będzie konkretny sztos, który przyciągnie nas przed nasze konsolki na długo :)

Tegoroczne E3 roz^*#$ system! Najpierw The Last Guardian, Shenmue 3 a teraz to!

Plotki o tym, że remake Final fantasy VII powstaje pojawiały się regularnie przed każdym E3, dlatego ciężko było w nie uwierzyć i w tym roku. Coś co było niemożliwe stało się faktem!

Zgodnie z doniesieniami gra przypomina mocno Advent Children i nie będzie żadnym remasterem a remake'iem w pełnym tego słowa znaczeniu.

O szczegółach na razie nic nie wiadomo, ale wystarczy obejrzeć poniższy trailer by ciary pojawiły się na plecach. To się dzieje tu i teraz. Final Fantasy VII zmierza w pierwszej kolejności na PS4 a na zwiastunie możecie zobaczyć samego Clouda. Pozostałe platformy póki co nie zostały ogłoszone.

https://www.youtube.com/embed/Kznek1uNVsg