Ebensul-Kazzak Horda

Witamy wszystkich WoW maniaków!

Kim jesteśmy?:

Naszą gildię Ebensul na Kazzaku tworzy grupa ludzi (w większości znajomych), która od wielu lat gra w WoW’a, ale niedawno postanowiła połączyć siły pod wspólnym sztandarem i stawić czoła nowemu wyzwaniu które czeka na nas w Shadowlands. Wielu naszych graczy to doświadczone osoby mogące się poszczycić wysokimi notami w rankingach na Warcraftlogs. Nasz Raid Leader posiada 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu raidów na najwyższym poziomie podczas których udało mu się zdobyć kilka realm firstów czy world 200 (a przynajmniej on i niektórzy nasi gracze tak twierdzą ). Łączy nas pasja do bycia coraz lepszymi i przełamywania naszych ograniczeń.

Dodatkowe informacje :

CZEKAJ! Zanim uznasz, że to dla Ciebie zbyt wiele musisz wiedzieć, że posiadamy również mniej doświadczonych lub początkujących graczy. Część z nas lata świetności ma już za sobą i w nadchodzącym dodatku chcemy skupić się na progresowaniu w swoim tempie (bez parcia na szkło czy szkalowania ludzi, że ich klasa jest słaba) pamiętając, że niektórzy z nas nie są już (lub jeszcze) tak dobrzy, by zdobywać kolejne Cutting Edge. W trakcie walki z bossami staramy się zachować ciszę i słuchać naszego RL, aby zawału nie dostał – mimo to czasami atmosfera jest napięta, więc musisz być przygotowany, że niezależnie czy jesteś super czy dopiero uczysz się grać musisz dawać z siebie 100% i zawsze być w pełni przygotowanym na rajd.

Kogo obecnie potrzebujemy?:

Obecnie poszukujemy aktywnych graczy z odpowiednim nastawieniem do progressowania Mythic Castle Nathria (dh dps oraz rdpsów). Pre-patch to czas na znalezienie idealnego, zgranego zespołu - chętnych i ambitnych ludzi, którzy wspólnie podołają wyzwaniu. Przyjmujemy zarówno nowych graczy, jak i weteranów.

W celu zgrania zespołu obecnie organizujemy cotygodniowy run Ny’alothy HC (podczas którego pomagamy nowym rekrutom) i wybieramy potencjalne osoby do Core składu w SL.

Kontakt:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu In-game, przez Battle.net lub nasz gildyjny Discord:

• Galwar (Galwar#2928)

• Vëgeta (Vegeta#22197)

• Aerrin (JCVader#2120)

• Këvi (Kevi566#2473)

• Nasz Discord (https://discord.gg/URWu8ZT)

Z chęcią opowiemy więcej o gildii, regulaminie i wymaganiach jakie my mamy wobec Was oraz tym, jakie Wy macie względem nas.

Dni rajdowe:

Rajdujemy w środę, czwartek oraz niedziela od 19:45 (zbiórka), 20:00 (start) do godziny 23:00.
Mamy już prawie pełen skład, więc nie czekaj długo i dołącz do nas już dziś!