Echiko ? - anime szukam

Witam tak ostatnio siedziałem ze swoja luba i zastanawialismy się czy gdzieś w jakimś anime była postać imieniem Echiko ? Zna ktoś? Bo po z goglowaniu za duzo się nie dowiedzieliśmy :D

Nie no, kto normalny dałby "Ecchi" do imienia jednej ze swoich postaci? :>

jestes pewny ze dobrze napisales to imie ??

No tak Echiko dobrze napisałem - Tak samo jak np Echiko Maeda japonska stara siatkarka. Może takiej postaci nie być ale tak z ciekawości chcielismy się dowiedzieć ;p

Na pewno Echiko, a nie Ichiko?! Z nowszych serii na pewno żadna postać tak nie miała na imię, jedynie z jakiś bardzo starych z przed 2005 mogła by mieć bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek się natknął na takie imię ogladając 600+ serii

Proszę wyszukiwanie imienia postaci echiko -> http://www.anime-pla...all?name=echiko

no to nie ma :(

Ichigo:D?

Ichigo:D?

W takich momentach żałuję że mój folder z gifami nie zawiera zbyt wiele facepalmów.

Jestes pewny ze napewno dobrze to imie napisales bo znalazlem takie imiona w anime

Echigo

ECHIZEN

Echidna

Echiya

ale nie echiko

jest jeszcze cos takiego na necie jesli chodzi o echiko

Fictional Character

Maskotka Stowarzyszenia Animatsuri, czyli Echiko Matsuri!

Biography

Cześć, nazywam się Echiko Matsuri, ale możecie mi mówić po prostu "Echiko". Obecnie jestem maskotką konwentów stowarzyszenia Animatsuri. Jestem żywiołową osobą lubiącą dobrą zabawę. Ponadto lubię lato i długie spacery po plaży, a także ładne stroje, w które często się przebieram. Poza tym jedną z moich słabości są lody arbuzowe. ♥ Liczę na to, że mnie polubicie i będziecie tu często zaglądać. ^o^

a wyglada ona tak 276538_211061302244688_1053915919_n.jpg

Witam tak ostatnio siedziałem ze swoja luba i zastanawialismy się czy gdzieś w jakimś anime była postać imieniem Echiko ? Zna ktoś? Bo po z goglowaniu za duzo się nie dowiedzieliśmy :D